Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Powiększanie punktu G


Powiększanie punktu G – augmentacja punktu G – zabieg pozwala poprawić doznania w trakcie zbliżeń

o shot, powiększanie punktu g
Data aktualizacji: 2020-12-14 10:51:47

Powiększanie punktu G – augmentacja punktu G – popularny  zabieg z zakresu ginekologii estetycznej.

Kobiecy orgazm jest zjawiskiem fascynującym ludzi już od dawna i krąży wokół niego wiele mitów i tajemnic. Są tacy, którzy uważają, że nie jest on konieczny i może być zastąpiony długotrwałymi, sprawiającymi przyjemność pieszczotami. Jednakże wiadomo dzisiaj, że jest to nieprawda i jest on konieczny do osiągnięcia pełnej satysfakcji z życia seksualnego.

Techniki osiągania orgazmu są różne, mniej i bardziej wymyślne i skomplikowane, tak samo jak pewne indywidualne predyspozycje do jego osiągnięcia. Niektórym kobietom przychodzi to z łatwością, u innych zaś graniczy z cudem. Wyodrębniono nawet jednostkę chorobową zwaną anorgazmią.

Polega ona na braku zdolności osiągnięcia orgazmu. Około 4% kobiet deklaruje, iż nigdy go nie przeżyło. Anorgazmia może występować pod dwiema postaciami. Pierwszą z nich jest anorgazmia pierwotna, która jest wrodzoną niezdolnością do odczuwania orgazmu. Anorgazmia wtórna z kolei wynika z oddziaływania różnych czynników zewnętrznych.

Mogą to być czynniki psychogenne, u podłoża których leżeć może niechęć do partnera, konflikty w związku, stres (także przed zajściem w ciążę), zmęczenie, a także trauma (która mogła wystąpić nawet w dzieciństwie).

Drugą grupę czynników stanowią czynniki somatyczne, takie jak zmiany poporodowe, brak kurczliwości mięśni Kegla, menopauza, nieprawidłowości anatomiczne narządu rodnego (zwłaszcza w obrębie łechtaczki oraz tzw. punktu G) i wiele innych.

Brak możliwości osiągnięcia orgazmu wiąże się z brakiem satysfakcji płynącej z życia seksualnego, czego skutkiem jest frustracja oraz obniżenie poczucia własnej wartości. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna proponuje rozwiązanie, które może wyeliminować ten problem
u wielu pań.

Czym jest wampirzy lifting?

Wampirzy lifting, pomimo demonicznie brzmiącej nazwy, jest niczym innym jak zabiegiem wykorzystującym działanie osocza wielopłytkowego. Osocze bogatopłytkowe jest to substancja, w której znajduje się duża ilość różnego rodzaju czynników wzrostu i związków powodujących stymulację podziałów komórkowych i powstawanie tkanek.

Dzięki temu pobudza procesy regeneracyjne skóry, czego efektem jest poprawa jej jędrności i eliminacja zmarszczek. Jest to metoda w stu procentach bezpieczna, ponieważ wykorzystuje się w niej własną krew pacjenta. Po jej pobraniu odwirowuje się próbkę pozyskując osocze bogate w aktywne płytki krwi. Oddziaływanie osocza bogatopłytkowego na tkanki odbywa się w oparciu o dwa podstawowe mechanizmy.

Po pierwsze, dzięki zawartości dużej ilości czynników wzrostu, pobudza różnego rodzaju procesy regeneracyjne na tkanki, dzięki czemu odnoszony jest szereg korzyści w zakresie poprawy jędrności, witalności oraz zdrowia tkanek (na przykład skóry). Drugim mechanizmem jest działanie płytek krwi, czyli trombocytów, które poza swoją oczywistą funkcją zapewniania prawidłowej krzepliwości krwi, również wydzielają znaczne ilości czynników wzrostu, które dodatkowo wspomagają działanie tych czynników, które już są obecne.

Co to jest i na czym polega O-Shot?

O-Shot, czyli Orgasmic Shot jest idealnym rozwiązaniem, mającym na celu powiększenie punktu G, a tym samym zwiększenie intensywności doznań seksualnych oraz poprawę libido, co z pewnością wpływa pozytywnie na wzrost poczucia własnej atrakcyjności oraz poprawę relacji w związku. Zabieg ten wykorzystuje tak zwany wampirzy lifting, czyli procedurę z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Istotą zabiegu jest ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym okolicy łechtaczki oraz punktu G pacjentki.

Dzięki substancjom zawartym w osoczu bogatopłytkowym, stymuluje on rewitalizację oraz odmłodzenie okolic intymnych, a także powoduje powiększenie się rozmiaru punktu G i dodatkowe uwrażliwienie go na działające bodźce. Dzięki temu zwiększa się wrażliwość narządów płciowych na bodźce, a dzięki przywracaniu prawidłowej funkcji komórek gruczołowych, zachowywane jest odpowiednie nawilżenie pochwy.

Efektem tego jest wyeliminowanie objawu suchość pochwy, a także zwiększenie intensywności doznań. Orgazmy stają się łatwiejsze do osiągnięcia, a ich nasilenie jest znacznie większe.

Przeprowadzenie zabiegu Orgasmic Shot jest stosunkowo proste. Polega na pobraniu od pacjentki ok. 60ml krwi. Następnie probówki z krwią umieszczane są w specjalnej maszynie, która przy pomocy odwirowywania izoluje osocze bogatopłytkowe. Z wspomnianej wyżej objętości krwi zazwyczaj otrzymuje się średnio około 5 do 7ml osocza bogatopłytkowego, które jest wstrzykiwane w łechtaczkę oraz punkt G. Cały zabieg trwa około 30-40 minut. Jest on całkowicie bezbolesny. Nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji i praktycznie od razu po jego przeprowadzeniu można wrócić do codziennych czynności.

Powiększanie punktu G – augmentacja punktu G – czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg O-Shot charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę fakt, że materiał pozyskiwany do otrzymania osocza bogatopłytkowego jest autologiczny, to znaczy pochodzący od samej pacjentki, nie ma ryzyka związanego z wszczepieniem tego materiału. Implantacja jakiegokolwiek obcego materiału może wiązać się z różnego rodzaju reakcjami na tle autoimmunologicznym, alergicznym, czy też zapalnym, związanymi z obecnością ciała obcego lub obcych białek.

Powiększanie punktu G – augmentacja punktu G – czym się to robi

Najczęśćiej do powiększenia punktu G używa się kwas hialuronowy lub własny tłuszcz pacjentki. Szczególnie przeszczep tłuszczu jest tutaj korzystny, ponieważ efekt utrzymuje się wiele lat.

W przypadku osocza bogatopłytkowego takie ryzyko jest wyeliminowane. Jedyne ryzyko działania niepożądanych związanych z zabiegiem O-Shot jest związane z wystąpieniem objawów wynikających z samej iniekcji. Potencjalnymi efektami niepożądanymi mogą być drobne krwawienia bądź podrażnienie, czy też w skrajnych przypadkach destrukcja zakończeń nerwowych. Sytuacje takie zdarzają się jednak rzadko.

Powiększenia punktu G – korzyści z zabiegu?

Najogólniej mówiąc, korzyści z przeprowadzenia powiększenia punktu G (augmentacja punktu G) związane są ze znaczną poprawą w zakresie życia seksualnego. Dzięki odmłodzeniu i uwrażliwieniu narządów płciowych możliwe jest przywrócenie prawidłowej wilgotności pochwy, dzięki czemu eliminowany jest dyskomfort, czy też niejednokrotnie ból powodowany współżyciem, związany z nadmierną suchością pochwy.

Dzięki przywróceniu jej prawidłowej struktury i wilgotności, a także dodatkowym uwrażliwieniu miejsc erogennych, pacjentki po zabiegu O-Shot odczuwają znacznie silniejszy popęd seksualny. Ponadto, z dużo większą łatwością są w stanie osiągnąć orgazm pochwowy, a osiągane orgazmy są częstsze i ich intensywność większa. Dzięki zwiększeniu intensywności odczuwania bodźców seksualnych, znacznie poprawia się satysfakcja z życia erotycznego, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie pewności siebie, poczucia własnej wartości oraz codzienne funkcjonowanie.

Powiększanie punktu G Poznań

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530