Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Erelle


Erelle – karboksymetyloceluloza to bardzo dobra alternatywa dla kwasu hialuronowego, jeśli pacjentka nie może go otrzymywać.

erelle
Data aktualizacji: 2022-10-23 10:13:46

Erelle – Innowacja zastosowania sieciowanej karboksymetylocelulozy (CMC) w stosunku do preparatów zawierających kwas hialuronowy polega na zupełnym braku protein i endotoksyn bakteryjnych, ponieważ substancja ta nie jest pochodzenia zwierzęcego ani bakteryjnego.

Ponadto karboksymetyloceluloza ma możliwość inhibicji enzymu hialuronidazy, co oznacza, że chroni kwas hialuronowy w macierzy pozakomórkowej, a także może wydłużać czas utrzymywania się wcześniejszych wypełnień z użyciem HA, działając konserwująco i regeneracyjnie. Sieciowana CMC nie powoduje efektów ubocznych i dłużej utrzymuje się w miejscu podania, ponadto można ją podać w mniejszej objętości.

Dozwolone jest użycie do iniekcji, w zależności od preferencji lekarza, zarówno cienkich igieł każdego rozmiaru, jak i mikrokaniuli. Preparat pozostaje plastyczny w miejscu podania, co pozwala na synergię z innymi technikami. Należy podkreślić rzeczywiste działanie przeciwstarzeniowe: karboksymetyloceluloza nie stymuluje fibroblastów, nie wywołuje zwłóknień (typ I kolagenogenezy) i chroni naturalny endogenny kwas hialuronowy, zapewniając dobry efekt estetyczny.

Wyraźne zmarszczki, fałdy nosowo wargowe, usta, szyja.

Czas utrzymywania się korekcji: 6-12 miesięcy

Erelle – czym się wyróżnia.

Jest to sieciowana karboksymetyloceluloza, która w odróżnieniu od dotychczasowych tradycyjnych wypełniaczy hamuje enzym hialuronidazę, co dodatkowo utrwala efekt nawilżenia skóry.

Karboksymetyloceluloza aktywuje keratynocyty, co sprzyja procesom naprawczym dając efekt przeciwstarzeniowy.

Innowacją w stosunku do tradycyjnych wypełniaczy na bazie kwasu jest całkowity brak protein i endoksyn bakteryjnych, a więc karboksymetyloceluloza może być bezpiecznie stosowana u alergików i osób, u których występują odczyny zapalne po podaniu kwasu hialuronowego.

Jest to produkt plastyczny, można go podawać w mniejszych objętościach uzyskując pożądany efekt.

Idealnie nadaje się do wypełniania wszelkich zmarszczek i bruzd, w tym bruzd nosowo-wargowych, powiększania ust.

Skuteczny i bezpieczny wypełniacz – alternatywa dla kwasu hialuronowego.

Erelle – to często wybierany przez lekarzy preparat do powiększania ust. Doskonale nadaje kształt i długo utrzymujący się efekt. Polecamy

Innowacją w stosunku do tradycyjnych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego jest całkowity brak protein i endoksyn bakteryjnych, a więc karboksymetyloceluloza może być bezpiecznie stosowana u alergików.

Jest to produkt bardzo plastyczny, można go podawać w mniejszych objętościach uzyskując pożądany efekt.

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530