Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

ABO liquid – toksyna botulinowa płynna


ABO liquid – płynna toksyna botulinowa, gotowa do użycia bez rozpuszczania

Alluzience ABO liquid
Data aktualizacji: 2022-08-25 10:55:56

Alluzience ABO liquid

ABO liquid – Jest to toksyna botulinowa (botoks) w postaci gotowego do użycia roztworu. Nie wymaga przygotowywania – rozpuszczania solą fizjologiczną jak dotychczas stosowane preparaty.

Alluzience ABO liquid – zalety

  1. Gotowa w każdej chwili do użycia
  2. Zapewnia stałą i skuteczną dawkę preparatu
  3. Szybki początek działania – już w drugiej dobie po podaniu
  4. Powtarzalność efektów zabiegu – zawsze roztwór ma to samo stężenie.
  5. Długotrwały efekt – poprawa zmarszczek utrzymuje się do 6 miesięcy.

Alluzience – ABO liquid – bezpieczeństwo

Badania kliniczne potwierdziły bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa stosowania. Liczba objawów niepożądanych była na poziomie placebo.

Zabieg tym preparatem botoksu jest odpowiedzią na oczekiwania lekarzy i pacjentów. Lek ten pozwala w sposób szybki, skuteczny i bezpieczny wygładzać zmarszczki mimiczne.

Zmarszczki w okolicy glabelli (pomiędzy brwiami), poprzeczne czoła czy kurze łapki to wynik postępującego starzenia się skóry. Wygładzenie tych zmarszczek powoduje natychmiastowe odmłodzenie wyglądu a także bardzo wpływa na samopoczucie pacjenta.

Zabieg ABO liquid daje bardzo dobre efekty przy minimalnym ryzyku działań niepożądanych. Dodatkowo ma niewiele przeciwwskazań, dzięki temu można go stosować z powodzeniem u większości pacjentów.

Efekt zabiegu utrzymuje się dość długo – do 6 miesięcy.

Wygładzanie zmarszczek

Zmarszczki to problem, który jest źródłem kompleksów i spadku samooceny. U pacjentów zaczynają się pojawiać już w 25 roku życia, a wraz z wiekiem ich występowanie nasila się. Najlepszym sposobem na usuwanie zmarszczek jest zabieg z botoksem, który przekłada się na ich skuteczną redukcję.

Zmarszczki – charakterystyka

Zmarszczki to specyficzne zagłębienia w skórze, których przyczyną jest zwiotczenie włókien kolagenowych i elastynowych. Zmarszczki pojawiają się już od 25 roku życia i najczęściej zlokalizowane są w okolicy czoła, oczu, ust i nosa. Ich pojawienie się jest związane z procesem starzenia się skóry. Skóra traci wówczas elastyczność oraz napięcie. Zmarszczki mimiczne w największym stopniu odpowiadają za postarzanie twarzy. 

ABO liquid na zmarszczki

Jedną z najskuteczniejszych zabiegów na usuwanie zmarszczek jest botoks. Toksyna botulinowa powoduje rozluźnienie mięśni, co przekłada się na wygładzenie skóry. Botoks nie narusza mimiki ani rysów twarzy, co zapewnia naturalny efekt. ABO liquid powoduje odzyskanie młodego wyglądu skóry i usunięcie zmarszczek, które są często powodem kompleksów.  Lekarz medycyny estetycznej za pomocą medycyny może usunąć kurze łapki, zmarszczki mimiczne lub lwią zmarszczkę.

Wskazania do zabiegu

Zabieg ABO liquid jest dedykowany osobom ze zmarszczkami, lwią zmarszczką, widocznymi poziomymi zmarszczkami czoła czy pacjentom z ekspresyjną mimiką. Ten zabieg można wykonać profilaktycznie u osób młodszych.

Przeciwwskazania do zabiegu

Jak przygotować się do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, wystarczy przejść pozytywnie konsultację lekarską przed zabiegiem. Jeśli pacjent nie ma przeciwwskazań do procedury z udziałem ABO liquid, może zostać poddany zabiegowi. 10 dni przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków przeciwzapalnych, ziół (np. dziurawiec) czy witaminy E.

ABO liquid – przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Jeśli nie ma przeciwwskazań, można rozpocząć procedurę medyczną. Doświadczony lekarz wykonuje serię iniekcji w miejsce występowania zmarszczek, co prowadzi do blokowania przekazywanie impulsów nerwowych i zmniejszenia skurczu mięśni. W efekcie prowadzi to do wygładzenia skóry i zwiększenia jej elastyczności oraz usunięcia zmarszczek.

Zabieg jest krótki – trwa 10-20 minut i nie jest bolesny dla pacjenta. Można zastosować znieczulenie miejscowe, które podnosi komfort pacjenta. Zabieg ABO liqiud jest szybki i pozwala na natychmiastowy powrót pacjenta do codziennych aktywności.

Efekty ABO liquid na zmarszczki są widoczne niemal od razu. Na maksymalny efekt należy poczekać 5-6 tygodniu od wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Warto dodać, że efekty wygładzonych zmarszczek utrzymują się od 4 do 6 miesięcy, następnie trzeba powtórzyć zabieg.

Alluzience ABO liquid Poznań

Alluzience Abo liquid 2

Alluzience Abo liquid 2

ABO liquid – toksyna botulinowa płynna

Jedna okolica

600zł

Dwie okolice

900zł

Trzy okolice

1 200zł

Alluzience ABO liquid to nowocześniejsza forma toksyny botulinowej. Działanie szybsze i dłuższe niż tradycyjnej toksyny botulinowej

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (11 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530