Włodzimierz Rosiński

Włodzimierz Rosiński chirurgdr Włodzimierz Rosiński to chirurg z wieloletnim doświadczeniem.

Ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu, Wydział Lekarski w roku 1992

Uzyskał specjalizację z Chirurgii Ogólnej w roku 1996

Od wielu lat zajmuje się medycyną estetyczną i zabiegami odmładzającymi.

Uczestniczył w wielu szkoleniach i kongresach poświęconych tematyce anti aging i medycyny estetycznej.

Włodzimierz Rosiński wykonuje zabiegi:

1. Botox

2. Kwas hialuronowy

3. Korekcja odstających uszu

4. Korekcja nosa

5. Leczenie wypadania włosów

6. Usuwanie cellulitu

7. Przeszczep tłuszczu

8. Liposukcja

9. Radiofrekwencja mikroigłowa

10. Laser frakcyjny, laserowe usuwanie włókniaków i innych zmian

11. Powiększanie piersi

12. Plastyka powiek

13. Wiele innych

Zabiegi są wykonywane z użyciem produktów renomowanych firm. Stosujemy znieczulenie miejscowe przed zabiegami. Zabiegi oraz konsultacje z zakresu medycyny estetycznej po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Doktor Rosiński wykonuje zabiegi medycyny estetycznej po wcześniejszej konsultacji, zakres zabiegu jest indywidualnie dostosowany do obecnego stanu zdrowia oraz wyglądu pacjentki.

Włodzimierz RosińskiDzięki współpracy z klinikami posiadającymi blok operacyjny wykonujemy zabiegi wymagające warunków sterylnych, jakim jest przeszczep tłuszczu. Lipofilling to przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz, lipomodelling to powiększanie piersi i pośladków własnym tłuszczem pacjentki.

Ponadto wykonujemy zabiegi laserem frakcyjnym (usuwanie blizn i przebarwień) oraz laserem diodowym (usuwanie drobnych żylaków i pajączków).

Gamę zabiegów uzupełnia osocze bogatopłytkowe i karboksyterapia.

Oferta zabiegów jest sukcesywnie rozwijania, wprowadzamy nowe procedury medyczne. Każdy nowy zabieg jest wprowadzony po zweryfikowania go pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.

Zawsze przed rozpoczęciem stosowania nowej metody uczestniczę w kilku szkoleniach, aby wyeliminować ryzyko działań niepożądanych.

Nie staram się podążać za modą – dobieram tylko te metody, które oferują pozytywne efekty przy minimalnym ryzyku powikłań.

Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach oraz kongresach zarówno polskich jak i zagranicznych to standard.

Pozyskana wiedza przekłada się na lepsze efekty zabiegów oraz większe bezpieczeństwo.

Śledzenie nowości, które wciąż się pojawiają na rynku owocuje rozszerzaniem oferty zabiegów dzięki zakupowi nowoczesnego sprzętu medycznego.

Współpraca z innymi klinikami pozwala na korzystanie z możliwości konsultacji z innymi specjalistami i korzystania w ich wiedzy i doświadczenia w celu dobrania optymalnego sposobu leczenia dla każdego pacjenta naszego gabinetu.

Top