Rumień na twarzy jak usunąć?

rumień na twarzy

Rumień na twarzy jak usunąć?

Rumień na twarzy jest to zaczerwienienie, które powstaje w wyniku rozszerzania się naczyń krwionośnych. Ta kłopotliwa dolegliwość, często pojawia się znienacka, a poza zaczerwienieniem jej objawem jest łuszczenie czy pieczenie skóry.

Można maskować rumień, zakrywając go makijażem, ale zdecydowanie skuteczniejszym rozwiązaniem jest wizyta w klinice medycyny estetycznej.

Rumień jest chorobą skóry i poza obszarem twarzy może także występować na szyi oraz dekolcie. Wśród przyczyn jego powstawania wyróżnia się zmiany hormonalne, uwarunkowania genetyczne czy nieprawidłową reakcję układu odpornościowego.

Rumieniowi często towarzyszą teleangiektazje.

Rumień na twarzy to czerwone plamy o nieregularnym kształcie i wyraźnych brzegach. Nieleczony może przyczynić się do powstania trądziku różowatego. Istnieje wiele czynników, które mogą nasilać jego powstawanie, a są to:

  • infekcje,
  • promienie słoneczne,
  • stosowanie niektórych leków,
  • silny stres i emocje,
  • nagłe zmiany temperatury otoczenia,
  • spożywanie alkoholu,
  • spożywanie ostrych przypraw i gorących posiłków.

Choć warto postarać się wyeliminować czynniki nasilające rumień, to nie zawsze możemy mieć na nie wpływ. Stosowanie kosmetyków do pielęgnacji cery naczynkowej uszczelni ściany naczyń krwionośnych, jednak nie pomoże trwale zapobiec nawrotom rumienia.

Laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu

Zastanawiasz się, czy istnieje skuteczny sposób, który raz na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o nieestetycznych czerwonych plamach na twarzy? Zaufaj specjalistom z poznańskiej kliniki medycyny estetycznej i wybierz się na zabieg laserowego zamykania naczynek.

Laserowe zamykanie naczynek to bezpieczna, trwała i skuteczna metoda, która daje ekspresowe efekty i pozwala raz na zawsze pozbyć się nieestetycznego problemu, jakim jest zaczerwienienie skóry.

Wiązka światła lasera wnika w uszkodzone żyły, a następnie barwnik z czerwonych ciałek krwi wychwytuje światło lasera i przekształca się w ciepło. W efekcie pajączki stają się niewidoczne już w trakcie zabiegów.

Polecamy laser genesis

Skuteczne zamykanie naczynek laserem w Poznaniu

Zabiegi laserowego usuwania zmian naczyniowych, czyli teleangiektazje, trądzik różowaty, pajączki, uszkodzenia skóry poprzez promienie UV czy zmiany naczyniowe siateczkowate w Gabinecie Medycyny Estetycznej W. Rosiński w Poznaniu wykonujemy na całym ciele – na twarzy, ramionach, nogach, dłoniach czy klatce piersiowej.

Laserowe usuwanie zaczerwienienia na twarzy cena – od 400zł

W efekcie na skutek działania lasera zmiany naczyniowe znikają i stają się niewidoczne w ciągu 10-14 dni po zabiegu. Naszym sekretem jest stosowanie technologii podwójnego filtrowania, która zapewnia zdecydowanie lepsze rezultaty oraz wyższy komfort pacjentów.

Nie jesteś skazana, by każdego dnia podczas przeglądania się w lustrze wstydzić się zaczerwienienia, pajączków czy teleangiektazji. Wcale nie musisz ukrywać ich pod ubraniem czy maskować makijażem.

Istnieje skuteczny sposób, by na zawsze zapomnieć o nieestetycznym i spędzającym sen z powiek rumieniu i pajączkach. Umów się na konsultacje i zyskaj piękną skórę pozbawioną rumienia.

Rumień na twarzy jak usunąć? – najszybciej żółtym laserem

Bardzo skutecznym zabiegiem redukującym rumieńzabiegi PCS Skin.

PCA Skin zabieg

PCA Skin zabieg

5/5 - (7 votes)