Regeneris

RegenerisRegeneris – czym jest wampirzy lifting?

Regeneris, zwany także przez pacjentów  ”Wampirzym Liftingiem” to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi.

Produkt zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Regeneris –  jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

System działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

  • pobudzają procesy regeneracji tkanek
  • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
  • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
  • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Zabieg ten na całym świecie znany jest przez pacjentów jako „wampirzy lifting„.

Metoda – wampirzy lifting jest bardzo popularnym zabiegiem wśród zagranicznych i polskich gwiazd show biznesu.
Pamiętaj, że tylko oryginalny zabieg daje 100% satysfakcji.

Na rynku jest wiele innych systemów uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, ale tylko Regeneris jest objęty szwajcarskim patentem i daje najskuteczniejsze efekty.

Regeneris

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje szerokim spektrum metod odmładzających, regenerujących i pomagających na dłużej zachować świeży i zdrowy wygląd skóry. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się metody autologiczne – najbezpieczniejsze i najbardziej naturalne, bo wykorzystujące własne zasoby organizmu pacjenta.

Regeneris to właśnie jedna z tego typu innowacyjnych metod terapii, służąca autologicznej rewitalizacji skóry przy użyciu osoba bogatopłytkowego. Preparat otrzymywany jest z krwi pacjenta, a następnie podawany poprzez wstrzyknięcie śródskórne. Efekt polega na biostymulacji oraz regeneracji komórek skóry.

Osocze bogatopłytkowe to koncentrat pozyskiwany m.in. z płytek ludzkiej krwi w niewielkiej ilości osocza. Zawiera istotne dla organizmu białkowe czynniki wzrostu, które po aktywacji uwalniają je do osocza. Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu do skóry na różną głębokość.

Dzięki temu skóra odzyskuje sprężystość, elastyczność i odpowiednie nawilżenie, gdyż komórki macierzyste są stymulowane do pomnażania i pobudzania fibroblastów oraz produkcji nowego kolagenu.

Regeneris to doskonały sposób na redukcję zmarszczek na twarzy, szyi oraz dekolcie.

Metoda Regeneris najczęściej stosowana jest na następujących częściach ciała:

– usta,

– czoło,

– podbródek,

– fałdy nosowo-wargowe,

– szyja,

– dekolt,

– kurze łapki,

– policzki,

– dłonie.

Innym wskazaniem do zabiegu Regeneris jest łysienie typu męskiego, w którego leczeniu technika ta osiąga spektakularne efekty.

Technologia oparta na osoczu bogato-płytkowym ponadto stosowana jest z w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii i stomatologii, ponieważ wspomaga gojenie ran, odbudowywanie tkanki kostnej oraz regenerację tkanek przyzębia.

Zabieg

Zabieg jest prosty, szybki i stosunkowo mało inwazyjny. Lekarz pobiera niewielką ilość krwi pacjenta, która następnie poddawana jest procesowi wirowania w celu oddzielenia erytrocytów i leukocytów od osocza oraz krwinek płytkowych. Do uzyskanego w ten sposób osocza bogatopłytkowego dodaje się substancję aktywującą, mającą za zadanie uwolnić z płytek krwi czynniki wzrostu.

Tak przygotowany preparat jest wstrzykiwany w skórę pacjenta w miejscach, gdzie wymaga ona terapii. Iniekcja może odbyć się za pomocą klasycznej techniki mezoterapii, liniowo (wzdłuż zmarszczki czy bruzdy) lub płaszczyznowo (na całej powierzchni wybranego fragmentu ciała). Czasami skóra jest uprzednio poddawana pilingowi albo terapii laserowej.

Metoda Regeneris nie wiąże się z ryzykiem alergii ani wystąpienia czynników ubocznych, a jej efektem jest przywrócenie skórze młodości i witalności, poprawa napięcia skóry oraz jej kolorytu, a także odżywienie i stymulowana w naturalny sposób regeneracja.

Top