Poznań ul. Heweliusza 1A
pon-pt: 11:00-19:00

Radiesse


to materiał do iniekcji o działaniu wypełniającym i jednocześnie biorewitalizującym, oparty na hydroksyapatycie wapnia.

Zabieg przynosi widoczny od razu efekt wypełniający, uruchamiając dodatkowo długotrwały proces biorewitalizacji wykorzystujący własne siły organizmu.

Materiał wyróżnia się długim czasem utrzymywania efektu, sięgającym 18 i więcej miesięcy.

radiesse

Radiesse wskazania:

Radiesse  to nowoczesny wypełniacz, który jest atrakcyjną alternatywą dla kwasu hialuronowego. Preparat ten jest doskonałym wyborem dla osób szukających bezpiecznego, bezinwazyjnego i skutecznego zabiegu z zakresu usuwania zmarszczek. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 18 miesięcy.

Wykonujemy zabiegi z użyciem tego preparatu, likwidując bruzdy i zmarszczki, modelując owal twarzy i przywracając objętość skóry, która z upływem czasu straciła swoją elastyczność i jędrność.

Radiesse – Bezpieczeństwo

Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa, w 2006 roku Radiesse otrzymał rejestrację FDA (Amerykańskie Stowarzyszenie d.s. Żywności i Leków).

Pacjentki decydując się na zabieg, nie mają potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Hydroksyapatyt jest w 100% biokompatybilny co oznacza, że wchłania się sposób naturalny.

Radiesse jest produktem o podwójnym działaniu. Polega ono na bezpośrednim wygładzeniu zmarszczek przy jednoczesnej stymulacji produkcji kolagenu, który powoduje odnowę skóry.

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia, dzięki któremu skóra odmładza się w sposób naturalny, staje się grubsza i bardziej elastyczna.

Radiesse™ przywraca objętość dokładnie w tych miejscach, w których został zdeponowany. Dzięki delikatnemu modelowaniu znikają głębsze zmarszczki i obwisłe, zapadłe policzki, dzięki temu powracają naturalne kontury twarzy.

Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad 18 miesięcy.

Zabieg tym preparatem stosuje się również do odmładzania grzbietowej powierzchni rąk, ponieważ dłonie podobnie jak twarz często wykazują efekty upływu czasu. Szczególnie na grzbietowej powierzchni dłoni coraz wyraźniej odznaczają się naczynia i kości, co daje wizualny efekt starzenia się.

Utraconą objętość tkanki podskórnej można odzyskać dzięki zabiegowi odmładzającemu z Radiesse. Dzięki czemu naczynia przestają prześwitywać a skóra staje się jaśniejsza i gładka.

Radiesse efekty​

radiesse-efekty

Alternatywą jest przeszczep tłuszczu – jednak należy pamiętać, że pierwszym etapem jest odsysanie tłuszczu – liposukcja, pacjentka musi więc posiadać lokalny nadmiar tłuszczu nadający się do odsysania.

Odpowiednikiem preparatu jest Crystalys – jest to hydroksyapatyt innego producenta.

Innym stymulatorem wytwarzania kolagenu typu pierwszego jest Ellanse.