Powiększanie ust kwasem hialuronowym

powiększanie ust kwasem hialuronowym, jak powiększyć usta, restylane

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Nie od dzisiaj wiadomo, że pełne i kształtne usta są symbolem seksapilu i kobiecości. W związku z tym, coraz więcej kobiet poddaje się zabiegowi powiększania ust kwasem hialuronowym. Dzięki tej metodzie, już podczas jednego zabiegu można uzyskać efekt dużych i wydatnych ust.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem prostym i bezpiecznym. Przed zabiegiem każdy pacjent przechodzi konsultację dermatologiczną. Jeżeli dana osoba jest w pełni zdrowa (brak aktywnej opryszczki, stanów zapalnych w okolicy ust), to zazwyczaj zostaje zakwalifikowana do zabiegu.

Przed przystąpieniem do wstrzykiwania kwasu hialuronowego, pacjent zostaje miejscowo znieczulony przy użyciu specjalnego kremu. Jeżeli bardzo obawia się bólu, to można dodatkowo zastosować typowe znieczulenie dentystyczne. Cały zabieg trwa nie więcej jak 30 minut. Kwas hialuronowy wstrzykuje się bezpośrednio w usta w kilku miejscach.

Czy bezpośrednio po zabiegu można powrócić w pełni do życia prywatnego i zawodowego?

Wiele kobiet rozważając decyzję o poddaniu się temu zabiegowi, zastanawia się nad jego konsekwencjami. Zazwyczaj wątpliwości dotyczą tego, czy bezpośrednio po zabiegu można powrócić do pracy, czy trzeba będzie zdecydować się na urlop. Powiększanie ust jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, który nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Jedynym skutkiem ubocznym może być zaczerwienienie wokół ust, które w ogóle nie przeszkadza w życiu codziennym. W niektórych przypadkach może dojść do wystąpienia siniaków i krwiaków w miejscach wkłucia. Jest to spowodowane tym, że czasem podczas zabiegu można trafić igłą w naczynko. Wszelki siniaki i krwiaki schodzą w ciągu maksymalnie dwóch tygodni. Można je z łatwością zatuszować przy pomocy mocniejszego podkładu.

Pacjentki po zabiegu czują się bardzo dobrze. Większość w nich w ciągu pierwszych kilku dób odczuwa zmniejszoną wrażliwość wokół ust. Opisują to uczucie jako odrętwienie lub znieczulenie, które nie przeszkadza w takich czynnościach jak przyjmowanie pokarmów, picie napojów i mówienie. Efekt zabiegu widoczny jest zaraz po jego wykonaniu. W pierwszych dwóch dobach docelowy wygląd ust może być trochę zaburzony przez opuchliznę. Dla zachowania efektu zabieg należy powtarzać co pół roku.

korekcja nosa

korekcja nosa

Oceń nas