Ponętny uśmiech, zmysłowy

powiększanie ust własnym tłuszczem

Ponętny uśmiech to zasługa pięknych i zmysłowych ust, ich kształt, kolor i wielkość przyciągają uwagę.

Każda kobieta marzy o promiennym, ponętnym uśmiechu. A co z tymi, których natura nie obdarzyła pełnymi, zmysłowymi ustami?

Czy muszą zapomnieć o tych pragnieniach? Niekoniecznie! Nowoczesne technologie, jakimi dysponuje medycyna estetyczna potrafią naprawiać błędy natury. Dzięki nim coraz więcej pań może cieszyć się pięknymi ustami i kusić uśmiechem.

Gdy uśmiech traci swój blask…

Promienny uśmiech to prawdziwa ozdoba każdej twarzy. Osoba uśmiechająca się pełnymi, wydatnymi ustami wygląda na sympatyczną i radosną. Niestety, ludziom obdarzonym zbyt małymi, wąskimi ustami, których kąciki smętnie opadają, trudniej jest sprawiać wrażenie życzliwych i wesołych. Wyraz ich twarzy z natury wydaje się nieprzyjazny, zacięty i surowy.

Efekt zwężenia ust często pojawia się z upływem czasu, w wyniku procesu starzenia. Wargi tracą swoją elastyczność i jędrność, odwadniają się, zaczynają opadać i stają się mniej wyraziste. Podobny rezultat mogą wywołać także palenie papierosów, wady zgryzu, zbyt częste i długie przebywanie na słońcu lub nadmierna ekspresja mimiczna.

Współczesna medycyna estetyczna zna jednak sposoby na przywrócenie uśmiechowi zmysłowości i blasku.

Ponętny uśmiech – Powiększanie ust

Najlepszym sposobem na skuteczne, szybkie i mało inwazyjne, a przy tym w pełni bezpieczne powiększenie ust jest wprowadzenie pod skórę wypełniacza na bazie naturalnych, biozgodnych substancji, takich jak toksyna botulinowa lub kwas hialuronowy.

Zabieg, polegający na aplikacji pod skórę warg lub w okolice ust odpowiedniego preparatu, nie trwa długo i jest bezbolesny. Nie wiąże się też z długotrwałą rekonwalescencją, a ryzyko wystąpienia efektów ubocznych właściwie nie istnieje.

Najczęściej stosowanym do powiększania ust wypełniaczem jest kwas hialuronowy – polisacharyd występujący naturalnie w ludzkiej skórze. Charakteryzuje się wyjątkową chłonnością i odpowiada za wiązanie wody, a także chroni skórę przed wysychaniem i wiotczeniem.

Minimalizuje również objawy starzenia się skóry przez zwalczanie wolnych rodników, przez które z wiekiem komórki obumierają. Stanowi barierę ochronną przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi: silnym promieniowaniem słonecznym, niską temperaturą czy wiatrem, które znacząco wpływają na kondycję skóry, szczególnie tej wyjątkowo wrażliwej, jak skóra warg.

Zabieg jest bezbolesny i trwa jedynie około 20 minut. Należy powtarzać go dwa do trzech razy do roku. Jedynym efektem niepożądanym mogą okazać się drobne zaczerwienienia lub nieznaczny obrzęk w miejscach wykonania zastrzyków, znika on jednak samoistnie po najwyżej kilku dniach.

Rezultaty natomiast szybko stają się widoczne i zadowalają większość pacjentów. Twarz o pełnych i wydatnych ustach wydaje się młodsza, świeższa, weselsza i sympatyczniejsza.

Optyczne powiększenie, odpowiednie wymodelowanie i wypełnienie ust poprawia nie tylko wygląd ust, ale także całej twarzy, warto więc spełnić swoje marzenie o ponętnym uśmiechu.

Ponętny uśmiech to ozdoba każdej kobiety.

Oceń nas