Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Perfectha


Perfectha Deep to wypełniacz na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego.

Przeznaczony do modelowania i powiększania ust oraz wypełniania głębokich zmarszczek i bruzd.

Przeznaczony do iniekcji w głębokie warstwy skóry.

perfectha

Perfectha firmy Sinclair

NOWY PRODUKT LABORATORIUM S.A.S OBVIE LINE – FRANCJA

Francuska biotechnologia w poszukiwaniu zdrowia i urody

Dzięki najnowszej technologii i badaniom producenta, ta linia  preparatów to najbardziej efektywny sposób leczenia bruzd twarzy, zmarszczek i linii mimicznych twarzy. Przywraca skórze witalność, elastyczność i piękno w całkowicie bezpieczny i naturalny sposób.

Jest to poliwalentny implant stabilizowanego kwasu hialuronowego.

PerfectHA DEEP jest wypełniaczem syntetycznego stabilizowanego kwasu hialuronowego o stężeniu 20 mg/ml o zwiększonej liczbie wiązań poprzecznych – zapewniających większą stabilność i trwalszy efekt zabiegu. Wskazany jest do wypełniania i powiększania ust, redukcji głębokich zmarszczek, bruzd nosowo – wargowych, wolumetrycznego konturowania twarzy, poprawy owalu twarzy.

Czym się wyróżnia Perfectha Deep?

Długotrwałe efekty zabiegu, możliwe dzięki minimalnej ilości endotoksyn, połączonej z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego. Pozwala to zmniejszyć, produkcję wolnych rodników w miejscu iniekcji, zredukować degradację izowolumeryczną i przedłużyć efekt wypełnienia.

Gama wypełniaczy tej linii

Perfectha to linia wypełniaczy kwasu hialuronowego francuskiego producenta ObvieLine o różnych zastosowaniach, dopasowująca się do potrzeb każdego pacjenta. Perfectha dzięki zastosowaniu nowej technologii BRID – udoskonalonych wiązań międzycząsteczkowych, sprawia, że produkty te są wysoce biokompatybilne a jednocześnie dają długo utrzymujący się efekt estetyczny. Dzięki zaawansowanej technologii otrzymujemy żel o ulepszonej strukturze molekularnej, który zapewnia wolniejszą degradację izowolemiczną o jednorodnym stopniu wchłaniania w czasie.

Wypełniacz Kwasu hialuronowego stabilizowanego Perfectha Deep®

Perfectha Deep®  jest to naturalny i bezpieczny preparat, likwidujący zmarszczki i zdecydowanie poprawiający wygląd ust oraz skóry. Preparat składa się z całkowicie naturalnej substancji – kwasu hialuronowego, który dzięki swoim właściwościom poprawia witalność i nawilżenie skóry pozwalając jej wyglądać dłużej młodo i pięknie.

Materiał ten to produkt przeznaczony do redukcji głębokich zmarszczek oraz bruzd jak i powiększania i modelowania ust.

Powiększanie ust wymaga kwasu hialuronowego o odpowiedniej twardości  i trwałości, takim jest właśnie ten preparat. Efekt zabiegu utrzymuje się do roku od momentu podania.

osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530