Osiem kółek pod butami – jazda na rolkach

sport-1

Dla tych, którzy kochają bardziej ekstremalne i szalone sporty z czystym sumieniem polecić mogę jazdę na rolkach.  Jazda na rolkach jest wspaniałą rozrywką i relaksem dla każdego – niezależnie od wieku.

A poza tym doskonałym sposobem na zgrabną i smukłą sylwetkę. Sportowy tryb życia staje się coraz bardziej modny, stąd w parkach i na ulicach spotkać możemy ludzi biegających, jeżdżących na rowerach, czy rolkach.

Rolki to połączenie relaksu, przyjemności z pożytecznym. Z jednej strony zabawa, a z drugie trening. Godzinka na rolkach potrafi świetnie zmęczyć i dotlenić organizm, spalając przy tym kalorie i poprawić kondycję. Regularna jazda na rolkach z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze życie. Wzmocni mięśnie nóg, wysmukli sylwetkę, poprawi giętkość ciała, układu krążeniowego i oddechowego, a także zmieni samopoczucie i podejście do życia.

Jazda na rolkach – zalety

Powodem, który przemawia za rolkami, jest fakt, iż w trakcie jazdy wykonujemy naturalny ruch z boku na bok, który ma ogromny wpływ na rozwój mięśni wewnętrznych ud i pośladków. Dziewczyny!!! Ud i pośladków, to mam nadzieje, przemawia do Was.

Myślę, że kolejnym plusem zdaje się być to, iż jazda na rolkach nie wymaga zbyt dużych nakładów finansowych. Tak naprawdę to jednorazowy wydatek, ponieważ później nic już nas nie kosztuje. Wszystko czego potrzebujemy to rolki, ochraniacze, kask i nasz zapał, no i odpowiednia nawierzchni.

Bez względu na to, czy preferujesz uprawianie sportu w samotności, czy w towarzystwie, rolki pozwolą Ci się odprężyć, odstresować, zapomnieć o codzienności i problemach życia codziennego.

Moje Drogie sądzę, że nie muszę opisywać zbyt wiele o rolkach. Fakty są takie:

– spalamy zbędne kalorie i kilogramy

– dbamy o nasze serce

– poprawiamy kondycję

– poprawiamy równowagę

– rozwijamy nasze mięśnie

– modelujemy naszą sylwetkę

– poprawiamy giętkość i wygląd ciała.

Dodatkowo rolki to świetny środek transportu – z pewnością zaoszczędzimy mnóstwo czasu i unikniemy problemu z parkowaniem.

Pogoda za oknem zdaje się być coraz lepsza, więc warto przemyśleć, jak zagospodarować czas wolny. Nie ważne co wybierzesz, rolki, rower, kijki, basen, ale ważne, aby ten czas przyniósł Ci satysfakcję i zadowolenie oraz poczucie, że to co robisz jest dobre dla Twojego ciała.

Bywa, że w czasie jazdy dojdzie do zadrapań czy drobnych zranień. Przyda się wtedy coś co nazywamy plastry zamiast szwów

botox, botox Poznań

Botox, Toksyna botulinowa

Oceń nas