Opinie

Opinie  o:

1. Powiększaniu ust

Zabieg modelowania ust jest zabiegiem, który może być wykonywany bez względu na wiek pacjentki.

Nie zgadzam się z opinią, że jedna ampułka dla młodej osoby to za dużo, gdyż nie zależy to od wieku pacjenta a kształtu ust oraz oczekiwań wobec efektu.

Po zabiegu modelowania ust:

Przez kilka godzin powinno się unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji.

Przez około 3 dni należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, promienie słoneczne, i sauna, bardzo gorące napoje).

Okres rekonwalescencji trwa najczęściej od 2 do 7 dni ( usta są mocno unaczynione, dlatego jeśli po zabiegu pojawi się krwiaczek lub siniaczek to może się wchłaniać nawet do 7 dni).

Jak najlepiej się przygotować:

Nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych przez około 3 dni przed zabiegiem.

Koszt zabiegu:

Koszt zabiegu powiększania ust przede wszystkim jest uzależniony od ilości podanego preparat ( ampułka 0,55ml czy 1 ml ).
Ceny kształtują się od 700 zł za jedną ampułkę.

Jeśli mogę zasugerować dobrymi i sprawdzonymi preparatami, które są godne polecenia to:

Teosyal Kiss, Stylage, Juvedrem Volift, Juvederm Ultra Smile , Emervel Lips.

2. Dermapenie

Najbardziej skuteczne w leczeniu blizn po trądziku jest połączenie dermapenu z osoczem bogatopłytkowym. Efekty są spektakularne po 2 zabiegach w odstępie 3 tygodni. Standardowo w zabiegu dermapenem stosuje się koktajle lecznicze (takie jak do mezoterapii), w tym przypadku stosowane jest osocze uzyskane tuż przed zabiegiem z pobranej i odwirowanej krwi pacjenta.

Cały zabieg trwa około 45 minut i jest prawie bezbolesny – stosuje się krem znieczulający na twarz przed zabiegiem.

Koszt zabiegu to 600zł 

Opinie inne:

Bardzo sympatyczny Pan doktor i jego asystentka, dogodny parking. Bardzo mi odpowiadają późne godziny pracy, mogę korzystać z zabiegów bez pośpiechu.

Gabinet dobrze wyposażony, sprzęt pozwalający na wiele skutecznych zabiegów odmładzających. Szczególnie polecam laser frakcyjny – Madonna lift na opadające powieki

Top