Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Obagi


Kosmetyki Obagi to innowacyjne kosmetyki na miarę kobiecych potrzeb. Zostały stworzone w roku 1988  przez dra Zeina Obagi, który pracował nad utrzymaniem dobrej kondycji skóry.

obagi

Obagi

Dzięki swojej głębokiej wiedzy dermatologicznej i nowoczesnym rozwiązaniom zaproponował skuteczne preparaty dopasowane do wieku i typu urody.

Dlaczego? Ponieważ o skórę zawsze należy dbać – to pierwsza powłoka organizmu, chroniąca przed środowiskiem zewnętrznym.

Celem tworzenia tej linii kosmetyków jest przede wszystkim zdrowa cera. A dzięki właściwemu funkcjonowaniu skóry łatwiej utrzymać jej młody i atrakcyjny wygląd, głębokie nawilżenie oraz jednolity koloryt.

Produkty tej firmy dostępne są wyłącznie w renomowanych gabinetach i klinikach.

Zalicza się je do tak zwanych kosmeceutyków, czyli preparatów „pomiędzy” lekami a kosmetykami. Wyróżniają się dużym stężeniem substancji aktywnych, co znacząco wpływa na ich skuteczność.

Obecnie na rynku polskim dostępnych jest wiele produktów z szerokiego portfolio – oferta ta będzie nadal poszerzana.

Efekty stosowania kosmeceutyków Obagi to:

Obecnie dostępne produkty to:

Professional–C Serums z witaminą C zapewniają ochronę, naprawę i rozjaśnienie skóry. Łagodzą także stany zapalne oraz zatrzymują wilgoć. Serum chroni przed promieniowaniem UV oraz czynnikami przyspieszającymi starzenie się skóry.

ELASTIderm Eye Serum pomaga redukować pojawiające się opuchlizny pod oczami, drobne linie i zmarszczki. Wykorzystując innowacyjną technologię kulkową, sprawia, że skóra wokół oczu wygląda na bardziej elastyczną. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, co czyni go idealnym pod makijaż.

Hydratekrem długotrwale nawilżający, który odżywia i regeneruje skórę. Nie tylko wygładza jej powierzchnię, ale też redukuje drobne linie i zmarszczki. Dodatkowym atutem jest aksamitna konsystencja i szybkie wchłanianie.

Sun Shield Matte SPF 50 preparat o szerokim spektrum działania: przeciw promieniowaniu UVA i UVB, matujący, nawilżający. Jednocześnie stanowi świetną bazę pod makijaż. Bezzapachowy, do każdego rodzaju skóry – także dla tych, którzy uprawiają sport.

Misja firmy to kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry opierające się na licznych badaniach naukowych. Podczas gdy tradycyjne metody pielęgnacji skóry działają tylko na jej powierzchni − przynosząc mniejsze efekty− produkty tej marki penetrują do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka, dzięki czemu ich skuteczność jest bardzo wysoka.

 Kosmetyki Obagi

osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530