Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Nutrakos


Nutrakos – aminokwasy w suplementacji diety wspomagające syntezę kolagenu

 

nutrakos

Nutrakos – suplement diety skutecznie wspomagający wytwarzanie kolagenu przez fibroblasty

SUPLEMENT DIETY Z AMINOKWASAMI, DZIAŁAJĄCY NA POZIOMIE BIOLOGICZNYM,
STYMULUJĄCY PRODUKCJĘ ELASTYNY I KOLAGENU, ODŻYWIAJĄCY SKÓRĘ OD WEWNĄTRZ

CODZIENNA DAWKA MŁODOŚCI DLA SKÓRY

Skóra właściwa zbudowana jest w 70-85 % z kolagenu, w 2% elastyny oraz w 0,03 -0,09 % z kwasu hialuronowego. Po 25 roku życia, co roku tracimy ok. 1,5% kolagenu i deficyt ten niestety narasta. W wyniku tego zaczynają pojawiać się zmarszczki i wiotkość skóry. Tylko prawidłowe proporcje wyżej wymienionych składników w skórze pozwalają zachować lub przywrócić jej jędrność i elastyczność

Nutrakos Aminoshots  to suplement diety do codziennego stosowania, o unikalnej, medycznej formule i opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-alanina, L-walina, L-leucyna), które pobudzają produkcję kolagenu i elastyny przyczyniając się do ujędrnienia, zagęszczenia i odmłodzenia skóry.

Regularne picie Nutrakos Aminoshots:

Nutrakos – regularne picie – Efekty

badania nutrakos

Efekty picia Nutrakos

Nutrakos jak wygląda

Opakowanie zawiera 30 saszetek x 15 ml

Produkt nie zawiera cukru

Jest to nowość w gabinetach medycyny estetycznej. Ten suplement został opracowany przez twórców zabiegu iniekcyjnego Sunekos, który jest teraz popularny w gabinetach medycyny estetycznej. Zawiera aminokwasy, które stanowią główny składnik kolagenu – wraz z upływem czasu jest ich w skórze coraz mniej, przez co ma ona coraz mniejsze zdolności do samoregeneracji i odbudowy.

Nutrakos Amino Acid Supplement to koktajl odpowiednio dobranych aminokwasów, które odgrywają najważniejszą rolę w regeneracji skóry (w tym glicyny i L-proliny). Ten płynny suplement – podobnie jak aminokwasy podawane razem z kwasem hialuronowym w zabiegu Sunekos – nie tylko pobudza produkcję kolagenu, ale też elastyny (to unikalne!).

Jego działanie zostało potwierdzone badaniami. Ponieważ „wytworami” skóry są też paznokcie i włosy, regularne zażywanie suplementu Nutrakos wzmacnia je i poprawia ich jakość.

Cena: 1 opakowanie na 30 dni (30 x 15 ml), 300 zł – można go nabyć w naszym gabinecie

porcja aminokwasów

Porcja aminokwasów

Jak stosować? 

Ta codzienna kuracja powinna Ci wejść w nawyk. – Nutrakos Aminoshots występuje w formie płynnej, można go pić bezpośrednio z saszetki lub mieszać z wodą lub innym chłodnym napojem.

Nie zawiera cukru, a więc może być stosowany nawet przez osoby, które nie mogą lub ograniczają jego spożycie.

Zarówno budowanie odporności, jak i wzmacnianie skóry, włosów i paznokci to stopniowy proces, dlatego rekomendujemy przynajmniej 3 – 4 miesięczną kurację

Dlaczego warto?

Kuracja Nutrakos Aminoshots to codzienna dawka aminokwasów niezbędnych dla zdrowia i urody pacjenta. Preparat ten jest suplementem diety z aminokwasami, działa na poziomie biologicznym, stymulując produkcję elastyny i kolagenu, odżywiając w ten sposób skórę od wewnątrz. To unikalna, medyczna formuła o opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów.

W jego skład wchodzą: Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-alanina, L-walina, L-leucyna. – Aby aminokwasy spełniały swoje zadanie, muszą być przyjmowane w tzw. postaci wolnej, która jak sama nazwa wskazuje jest wolna od wiązań chemicznych z innymi cząsteczkami, dzięki czemu jest szybko wchłaniana bezpośrednio do krwioobiegu.

Taką właśnie całkowicie biodostępną i błyskawicznie wchłanianą postać mają aminokwasy zawarte w Nutrakos Aminoshots

Nutrakos zdjęcie

Nutrakos

Aminokwasy do picia - Nutrakos 30 saszetek

300zł opakowanie na miesiąc

5/5 - (8 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530