Poznań ul. Promienista 132
pon-pt: 11:00-19:00

NCTF 135 HA


NCTF 135 HA jako jedyny preparat na rynku medycyny estetycznej ma aż 8 udokumentowanych właściwości w profilaktyce anti-aging.

nctf-135-ha

NCTF 135 HA to znakomicie opracowany skład chemiczny zapewniający wysoką jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta. Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych stosowany jako mezoterapia igłowa.

Zawiera między innymi kwas hialuronowy o wysokim stężeniu (5 mg/ml) oraz witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe oraz substancje reaktywne!

Efekty stosowania NCTF 135 HA

Zaletą mezoterapii igłowej z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

WSKAZANIA I CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGU:

Skóra pozbawiona elastyczności, odwodniona, ze zmarszczkami, o nierównym kolorycie.

Zabieg mezoterapii igłowej z użyciem NCTF 135HA należy wykonywać w następujących sesjach:

3 zabiegi w odstępach 15 dni,

następnie 2 zabiegi co miesiąc,

w końcu faza podtrzymująca, czyli 1 zabieg co 3 miesiące.

Mezoterapia igłowa skutecznie odmładza skórę przy minimalnej rekonwalescencji.

Popularne zabiegi