Modelowanie sylwetki z Venus Legacy

Modelowanie sylwetki z Venus Legacy

Zabiegi Venus Legacy wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej są szczególnie rekomendowane w celu modelowania sylwetki. Zobaczmy, dlaczego tysiące pacjentów wybiera nieinwazyjny i skuteczny zabieg, który pozwala pozbyć się tłuszczu i przywrócić piękną sylwetkę bez konieczności ingerencji chirurgicznej jak to ma miejsce w przypadku np. odsysania tłuszczu.

Efekty na ciało – Venus Legacy

Zabieg Venus Legacy idealnie się sprawdza w przypadku wiotkiej skóry z tendencją do obwiśnięć tzw. pelikany, nadmiaru tłuszczu w rejonie łopatek i karku, nadmiaru tkanki tłuszczowej i utracie jędrności skóry brzucha czy obwisłych pośladków. Venus Legacy jest to skuteczny zabieg na odchudzanie i przychodzi z pomocą pacjentom z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej na udach.

Zabieg prowadzi do modelowania sylwetki, np. kształtu ramion i zwiększenia napięcia skóry w tym obszarze. To rozwiązanie będzie pomocne także dla pacjentek, które chcą pozbyć się depozytów tłuszczu pod linią biustu. Venus Legacy pozwala też na dokonanie konturowania i uniesienia pośladków (lifting pośladków) i jest mniej inwazyjny od zabiegu odsysania tłuszczu. 

Jak działa urządzenie Venus Legacy?

Urządzenie wykorzystywane w gabinecie medycyny estetycznej prezentuje 4 filary działania, które mają korzystny wpływ na modelowanie sylwetki pacjenta, dlatego jest to świetny zabieg na cellulit. Pierwsze to działanie fal radiowych, które bazuje na reakcji termicznej. Prowadzi ono do mikrouszkodzeń tkanek, które pobudzają procesy regeneracyjne.

Powstają wówczas włókna kolagenowe i elastynowe, co przyczynia się do poprawy napięcia skóry. Drugie działanie impulsowego pola magnetycznego stymuluje produkcję kolagenu, zwiększa powstawanie fibroblastów i poprawia ukrwienie tkanek poddanych zabiegowi. Trzecim działaniem jest technologia podciśnieniowa Vari Pulse, umożliwiająca precyzyjną regulację głębokości penetracji w tkankę.

Modelowanie sylwetki z Venus Legacy jest skuteczne

Dzięki temu jest możliwe dokładne oddziaływanie na konkretnych warstwach skóry i tkanki podskórnej. Ostatnim działaniem jest technologia podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym. Umożliwia pomiar bieżącej temperatury tkanki i bezpieczne jej podnoszenie, co sprawia, że jest to efektywny zabieg na odchudzanie.    

Venus Legacy – szczegóły zabiegu

Lekarz medycyny estetycznej przykłada głowicę urządzenia do ciała pacjenta, która wcześniej jest pokryta substancją natłuszczającą. Lekarz za pomocą okrężnych ruchów przesuwa głowicę po skórze. Zabieg Venus Legacy zapewnia przyjemne doznania jak podczas masażu i nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać.

Do każdego zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej lekarz dobiera jedną z czterech głowic multipolarnych. Podczas zabiegu na odchudzanie i modelowanie sylwetki, który jest bezbolesny i nieinwazyjny, lekarz kontroluje temperaturę tkanek w opracowanych okolicach.

Pozwala to na uzyskanie optymalnego poziomu energii, która modeluje ciało w skuteczny sposób. Odczucia podczas zabiegu na cellulit są porównywalne do masażu gorącymi kamieniami lub masażu próżniowego.

Powodem dla którego ten zabieg jest wybierany przez dużą rzeszę pacjentów jest brak okresu rekonwalescencji i brak ryzyka powikłań.   

Zabieg ten można łączyć z zabiegiem drenaż limfatyczny.

Modelowanie sylwetki z Venus Legacy Poznań

5/5 - (7 votes)