Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Lipolaser


Lipolaser to laser stosowany do lipolizy laserowej, czy też do liposukcji wspieranej laserem. Liposukcja laserowa.

lipolaser

Lipolaser

Lipolaser jest remedium na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, pozbycie się otyłości lub nadwagi. Zabieg w klinice medycyny estetycznej Poznań  prowadzi do modelowania sylwetki.

Dzięki bezpiecznej i bezbolesnej procedurze medycznej lipolaser jest idealnym rozwiązaniem dla osób walczącym z nadwagą lub otyłością.

Czym jest lipolaser?

Lipolaser jest narzędziem do redukcji tłuszczu. Laser wykazuje działanie biostymulujące. Lipolaser emituje energię, która wnika na pewną głębokość pod skórę i usprawnia dopływ tlenu do tkanek, rozszerza naczynia limfatyczne i przyspiesza przepływ chłonki.

W wyniku działania wiązki lasera ulega zmianie metabolizm komórek tłuszczowych i ma miejsce rozpad trójglicerydów, co ułatwia ich dostawanie się do przestrzeni międzykomórkowych.

Zabieg jest bezbolesny i komfortowy dla pacjenta. Zabieg może być wykonywany u osób otyłych. Po zabiegu dochodzi do obkurczenia komórek tłuszczowych.

liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa

liposukcja

Wskazania

Wskazaniem do zabiegu jest nadmiar tkanki tłuszczowej, dlatego często korzystają z niego osoby otyłe lub z nadwagą. Zabieg jest skutecznym remedium na cellulit i trudną do usunięcia tkankę tłuszczową, której depozyty zalegają w różnych partiach ciała.

Wskazaniem do zabiegu liposukcji laserowej jest chęć modelowania sylwetki i poprawa swojego wyglądu.

Lipolaser przeciwwskazania

Lipolaser Przebieg zabiegu

Lekarz w gabinecie medycyny estetycznej Poznań przeprowadza wywiad lekarski, którego zadaniem jest odrzucenie przeciwwskazań do zabiegu. Po zakwalifikowaniu pacjenta lekarz przykłada głowicę w miejsce wykonywania zabiegu.

Wiązka lasera prowadzi do rozbicia i rozpadu tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu pacjent odczuwa tylko przyjemne ciepło, dlatego procedura medyczna jest dla niego komfortowa i bezbolesna.

Zabieg trwa do 60 minut. Dla osiągnięcia pełnego efektu terapeutycznego rekomenduje się przeprowadzenie 7-10 zabiegów 1-2 razy w tygodniu. Po zabiegu odradza się uprawiania sportu i rekomenduje się wprowadzenie zbilansowanej diety.

Ważne, by po zabiegu nawadniać organizm. Zabieg prowadzi do redukcji cellulitu, otyłości czy nadwagi.

Jakie są efekty zabiegu lipolasera?

Efektem zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej Poznań jest szybkie i bezpieczne pozbycie się tłuszczu, bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji. Zabieg z użyciem lipolasera prowadzi do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu czy zmniejszenia się tkanki tłuszczowej.

Po zabiegu tkanki zostają dotlenione, skóra ulega odmłodzeniu, poprawia się krążenie i przemiana materii.  Pierwszy efekty są widoczne już po odbyciu pierwszego zabiegu.

Lipolaser Poznań

5/5 - (9 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530