Korekcja nosa kwasem hialuronowym

korekcja nosa kwasem hialuronowym, zgrabny nos

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

Gdybyśmy mieli wszystkim kobietom i mężczyznom zadać pytanie „Co w swojej twarzy chcielibyście zmienić?”, to zapewne usłyszelibyśmy, że byłby to kształt nosa. Matka natura tak nas stworzyła, że u niektórych osób kształt nosa nie pasuje do twarzy. Nie można powiedzieć, że dany nos jest brzydki.

Jedyne co można stwierdzić to to, że inny kształt nosa bardziej pasowałby do danej osoby. Odpowiedni kształt nosa podkreśla piękno oczu, ust i owalu twarzy. Większość z nas ma świadomość tego, że dzięki chirurgii plastycznej można uzyskać taki nos, o jakim marzymy. Niestety przeprowadzenie takiej operacji wiąże się z wieloma skutkami ubocznymi oraz z bólem.

Czy można zmienić kształt nosa bez bólu?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych osób, które marzą o zmianie kształtu nosa, a boją się bólu i skutków ubocznych związanych z operacją. Od kilku lat w Polsce dostępna jest bezpieczna metoda korygowania kształtu nosa przy pomocy kwasu hialuronowego. Nie jest to zabieg chirurgiczny ani żadna operacja. Jest to w pełni bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg, który trwa zaledwie 15 minut.

Korekcja nosa kwasem hialuronowym – na czym polega?

Zabieg ten jest odpowiednia dla osób, które chcą skorygować chrząstkę, wypełnić bruzdy, zapadnięcia oraz wszelkie nierówności. Doświadczony lekarz potrafi przy pomocy tej substancji stworzyć nowy piękny nos. Kwas hialuronowy wstrzykuje się w odpowiednie miejsca. Dzięki temu otrzymujemy zupełnie nowy kształt, który będzie podkreślał urodę pacjenta.

Kiedy zobaczę pierwszy efekt?

W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych, korekcja nosa kwasem hialuronowym daje natychmiastowe efekty. Zaraz po wyjściu z gabinetu, pacjent zauważa znaczną różnicę. W ciągu pierwszych dwóch dób można zaobserwować niewielkie opuchnięcie w okolicach wstrzyknięcia preparatu. Po tym czasie uzyskujemy pożądany wygląd nosa, którym możemy cieszyć się do 12 miesięcy.

Pacjenci, którzy pragną zachować efekt na dłużej poddają się ponownemu zabiegowi. Z biegiem lat owal twarzy i kondycja skóry się zmieniają, dlatego korekcja nosa kwasem hialuronowym jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ każdego roku możemy uzyskać optymalny dla nas kształt nosa.

korekcja nosa

korekcja nosa

5/5 - (7 votes)