Konkurs

Konkurs Powiększanie ust

1. Organizatorem konkursu „Powiększanie ust ” jest Gabinet Medycyny Estetycznej W. Rosiński ul. Przepiórcza 23c/1a, 60-162 Poznań mail: konkurs@wrosinski.pl  tel.: 571 323 530


2. Nagroda – bezpłatne powiększenie / modelowanie ust preparatem  dla 3 osób – zwycięzców, wyłonionych w konkursie. Nagroda obejmuje 1ml kwasu hialuronowego dla jednej osoby.

Zwycięzca nie może przekazać prawa do nagrody innej osobie – zabieg może być wykonany wyłącznie u osoby wyłonionej jako zwycięzca.

3. Konkurs trwa od 26.08.2015 do 06.09.2015 do godziny 24:00

4. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie w momencie trwania konkursu oraz zamieszkujące terytorium Polski.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie maila na adres: konkurs@wrosinski.pl w czasie trwania konkursu tj. od 26.08.2015 do 06.09.2015 do godziny 24:00,

Mail konkursowy musi zawierać:

  • tytuł maila – Konkurs
  • imię i nazwisko uczestnika wraz z dopiskiem “pozwalam na wykorzystanie moich danych osobowych do potrzeb konkursu oraz akceptuję regulamin konkursu”
  • zdjęcie ust osoby biorącej udział w konkursie
  • odpowiedź zawierającą minimum 3 informacje na temat produktu
  • w konkursie biorą udział wyłącznie odpowiedzi nie zawierające treści obraźliwych i wulgarnych.

Warunkiem odbioru nagrody jest brak przeciwwskazań do zabiegu –

http://www.wrosinski.pl/powiekszanie-ust/

6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dniu 07.09.2015 na podstawie przesłanych maili, wyniki – czyli imię i nazwisko zwycięzców zostaną ogłoszone na naszym profilu na Facebook’u w dniu 08.09.2015

7. Zwycięzcy będą mieli 14 dni na skorzystanie z darmowego zabiegu powiększenia ust od dnia ogłoszenia wyników, czyli od 08.09.2015.

Pełen Regulamin

Odpowiedzi konkursowe na pytanie: „Dlaczego warto powiększać usta?”

1. Warto powiększać usta dlatego, że wygląda się seksownie i uwodzicielsko.A pocałunki takimi ustami zostają długo w pamięci a to tylko namiastka tego co można tymi ustami jeszcze robić i jakie są doznania z tym związane.

2.Warto powiększyć usta,ponieważ piękna to usta to czysta rozpusta :)) Wyznaję zasadę, ze to pełne usta a nie oczy są zwierciadłem duszy :))

3. Ponieważ to atrybut kobiecej urody. Jędrne, pełne i gładkie, zadbane usta pragnie mieć każda kobieta, również Ja 🙂 Pozbywamy się delikatnych zmarszczek wokół ust i asymetrii oraz zyskujemy na atrakcyjniejszym wyglądzie twarzy 🙂

4. Po prostu pełne usta są SEXY 🙂

5. Każda Pragnie Mieć Usteczka Jak Prawdziwa Gwiazdeczka, Usta Piękne i Powabne pan Rosiński da rade:)

6. Dlatego ze są ładniejsze,jędrne ale także bo duże usta są bardzo seksowne,czujemy się pewniejsze siebie,ładniejsze. Dzięki tej metodzie ,nie ma ingerencji chirurgicznej, a efekt zadowalający ,dający nam lepsze samopoczucie i większa pewność siebie a szczególnie komuś kto ma kompleksy. A dla mnie są marzeniem.

7.  Warto zdecydować sie na zabieg powiększanie ust, gdyż :
„Pełne usta to kobiecość,zmysłowość i pewność siebie!”

8. Kształtne i pełne usta są kwintesencja kobiecego piękna.

9.  Usta warto powiększać ponieważ potrafią wyleczyć one kompleksy, które bardzo często towarzyszą kobietom związane są one np z wąskimi bądź zniekształconymi ustami. Nadają one wtedy pewności siebie oraz seksapilu. Nie wspominając już, że większe usta to większe buziaki hehe 🙂 😉

10. bo pełne, wydatne usta wyglądają kusząco, bo duże usta są seksowne i nie trzeba nawet używać błyszczyku a usta i tak wyglądają jak te z katalogu. A największy sekret to super-wabik na mężczyzn.

Dlaczego ja chciałbym powiększyć usta : to jest moje niespełnione marzenie.
Chciałabym tylko nałożyć delikatny bezbarwny błyszczyk i móc świecić ustami, a tak muszę ciągle kupować nowe perłowe pomadki, błyszczyki, kremy by usta choć troszkę nabrały na objętości.
Marzę, aby każdego poranka patrząc w lustro nucić sobie piosenkę : usta malowane usta jak maliny :):)

A konkurs podsumuje na koniec moja rymowanką :

Piękne usta to oczekiwań spełnienie
Tych zbyt śmiałych, których czuję onieśmielenie
Z Pięknymi ustami mknąć przez przygód wiele,
Zdobywać świat, pięknymi ustami i malowany uśmiechem !

11. Piękne usta to wizytówka kobiety sukcesu”

„Piękne usta to taka wisienka na torcie

12. Piękne usta są jednym z najważniejszych atutów kobiecej urody, dlatego tak istotne jest by miały idealny, pełny kształt mam nadzieje ze dzięki Wam 15 sierpnia w dniu mojego ślubu moje usta staną się moim największym atutem .

13. Powiększenie ust, niewątpliwie, sprawia, że kobieta czuję się pewną siebie, wygląda bardziej atrakcyjnie. Wobec mnie, potrzebuję delikatnego powiększenia, wynik będzie świetną reklamą dla Państwa 😉

14. To proste!  My KOBIETY chcemy być PIĘKNE dla wszystkich wielbicieli płci przeciwnej   Dziewczyny bądźmy zawsze pociągające, zmysłowe i uwodzicielskie – dzięki idealnym ustom – POCZUJMY SIĘ WYJĄTKOWE

15. Piękne i uwydatnione usta dodają kobiecości i stają się atrybutem – oczywiście nie przesadzając i wyznając zasadę, że natura wie co robi.. 🙂

16. Warto powiększyć sobie usta żeby poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo i pięknie np. w dniu swojego ślubu, a mój już 11.09.2015! Byłabym zachwycona takim ślubnym prezentem, wreszcie coś wspaniałego tylko dla mnie a nie ciągle dla innych..:) hurra!

17. Pełne usta są wizytówką twarzy każdej kobiety. Podnoszą seksapil i sprawiają, że czujemy się wyjątkowo kobieco i uwodzicielsko. 🙂

18. Łagodny łuk górnej wargi jest jak zaproszenie do egzotycznych igraszek, dolna zaś nadaje kobiecej twarzy pewności i jest dopełnieniem. Tylko większe usta pozwalają spróbować, jak smakuje kosmos jedzony łyżeczką i zakosztować wszystkich kolorów tęczy.

19. BO JESTEŚ TEGO WARTA ?
OCZY SA ZWIERCIADŁEM DUSZY-mówi się
ALE USTA SĄ PRZEPUSTKA do BRAM NIEBIOS…

20. Od wieków mawia się, że oczy są zwierciadłem duszy, zmysłowe kobiece usta zaś zwierciadłem namiętności. ..

21. – dodają pewności siebie

– podkreślają urodę kobiety

– są odzwierciedleniem charakteru
– są kanonem kobiecego piękna
– są nieodłącznym elementem kobiecości
22. Piękne usta są wizytówką kobiety. Wyraźne, jędrne i kształtne- przyciągają spojrzenia. Świadczą o zmysłowości i pobudzają wyobraźnię. Warto zadbać o naszą usta aby zawszę wyglądały pięknie.
23.
– Są bardzie zmysłowe
– Podkreślają kobiecość
– Są zauważalne i zwracają uwagę, przyciągają jak magnez
– Usta są jak korale pełne, a zęby są jak pereł białe
– Dodają młodości, spełnienia i zarazem pewności siebie
– Podkreślają pogodę ducha

24. Choćby z tego  powodu  żeby  móc więcej  powiedzieć ,  poczuć  się  dowartościowaną i nieść  te usta  wyżej niż inni  🙂

25. bo każda kobieta powinna czuć się piękna patrząc na swoje odbicie w lustrze, nie tylko dla innych ale przede wszystkim dla siebie, bo marzenia trzeba spełniać jeżeli jest taka możliwość.

26. Ponieważ piękne, pełne i wydatne podkreślone czerwoną pomadką usta to atrybut kobiecości…marzę o takich ustach 🙂
27. Usta warto powiększyć, żeby móc dawać duże buziaki ukochanemu 🙂
28. Warto powiększyć usta z kilku powodów, można skorygować asymetrię, powiększyć zbyt małe lub (tak jak w moim przypadku) przywrócić im objętość, którą tracą z wiekiem. Zawsze miałam pełne usta, bardzo je w sobie lubiłam, niestety, od jakiegoś czasu zauważyłam na nich zmarszczki, bardzo chciałabym je wypełnić, tak żeby odzyskały swoją dawną urodę.
29. Warto powiększać usta , gdyż zmysłowe i pełne dodają nam seksapilu i pewności siebie , odejmują lat i zawsze będą w modzie 🙂
Każda kobieta pragnie czuć się atrakcyjna.

30. Gdy patrzymy na czyjąś twarz zwracamy największą uwagę na oczy i usta. Usta dodatkowo zwracają swoją uwagę podczas mówienia. Proporcjonalne usta mogą upiększyć wizualnie całą twarz!

Każdy ma swoje powody, dla których uważa, że warto poprawić kształt ust. Moim jest poprawienie asymetrii: górna warga jest tak mała, że odkrywa dużą część dziąseł i przez to wstydzę się szeroko uśmiechać…i do tego duże żeby!
Poprawienie górnej wargi w Państwa gabinecie na pewno dodałoby mi pewności siebie i nie musiałabym w towarzystwie ciągle w myślach powtarzać:kontroluj uśmiech:)
31. Dbam o swe ciało, by rozkwitało,
Dbam o swe wargi, jak o dwa skarby,
Żeby całuśne i świeże były,
I swą czerwienią męża zwodziły
Przez cały czas!
32. Warto powiększyć usta ponieważ szkoda czasu na kompleksy-życie jest zbyt krótkie,a ja chcę wyglądać sexi sama dla siebie!!!!!!! Warto mieć marzenia- doczekać ich spełnienia …..Luksusy są nie tylko dla gwiazd i celebrytek , ale dla każdej z nas!!!!!!!!!!!!!!!
33. Schudłam 45kg i zaczęłam akceptować siebie a zrobienie sobie pięknych ust będzie ukoronowaniem mojego sukcesu:))
34. Moja Babcia zawsze mówiła że usta to wizytówka każdej kobiety i powinny być zadbane oraz wyeksponowane czerwoną szminką… Zawsze o takich marzyłam 🙂  Uwielbiam się uśmiechać mogę robić to na okrągło dzień bez uśmiechu to stracony dzień..  😀
35. Usta są synonimem piękna i atrakcyjności kobiety. Pełne i wydatne przykuwają uwagę ale przede wszystkim dodają kobiecie pewności siebie, sprawiają że staje się bardziej otwarta i komunikatywna. Powiększanie ust powoduje, że kobieta rozkwita, promienieje… i tak za sprawą małej-wielkiej zmiany fizycznej pięknieją myśli i stosunek do świata 🙂

36. Daj się poczuć swojemu mężczyźnie jak Brad Pitt! 😉

A tak zupełnie nieżartobliwie – Przede wszystkim dla własnego samopoczucia. Warto walczyć z kompleksami (jak we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek) Na co dzień jestem Mamą, żoną i szefową – dbam o wszystkich, ale nie o siebie…Więc chciałabym zrobić coś co sprawi, że poczuję się lepiej we własnej skórze i sprawi, że będę zadowolona ze swojego wyglądu.
37. Dla uśmiechu na twarzy i większego buziaka 😉
38. Zabiegi powiększania ust należą na pewno do pierwszej trójki najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ładne, proporcjonalne i uśmiechnięte usta z pewnością dodają urody każdej kobiecie.

39. Usta są jednym z atrybutów kobiecości 😉

Usta maja wpływ na poczucie piękna i nadają pewności siebie?

Zmysłowe, pełne usta stanowią niezwykle istotny element kobiecej
40. Tylko większymi ustami możesz zakosztować wszystkich kolorów tęczy. Łagodny łuk górnej wargi jest jak zaproszenie do egzotycznych igraszek, dolna zaś nadaje kobiecej twarzy pewności i jest dopełnieniem. Dzięki  pięknym ustom spróbujesz, jak smakuje kosmos jedzony łyżeczką.
41. By uśmiech otulał moją twarz
 42. Są niewątpliwym atrybutem kobiecości i najpiękniejszą oprawą dla wypowiadanych przez nas słów!

43. Jest kilka ważnych szczegółów dla których warto powiększyć usta!…

… problemem moich ust jest dość wąska górna warga oraz opadające kąciki ust co powoduje, że wyraz mojej twarzy jest smutny. Niejednokrotnie spotkałam się postronnie z uwagami na mój temat że ciągle jestem niezadowolona i/lub ze mnie „wieczny smutas”!
Inną ważną dla mnie sprawą jest nawilżenie ust z którym mam ogromny problem, ponieważ  moje usta bardzo się wysuszają , pękają, co powoduje duży dyskomfort (częste pieczenie w okresie jesienno-zimowym). Kremy na krótką chwilę potrafią złagodzić tą dolegliwość.
Aktualnie mam 3..lata, i chciałabym mieć”normalne usta”. Aby ich wygląd był zdrowy i abym ja czuła się dobrze i zadowolona… 🙂
44. Pełniejsze i większe usta to więcej do całowania ; ) Poza tym warto zadbać o nasze kompleksy, mankamenty urody, nie zamiatać ich w kąt tylko działać i zmieniać w coś co zaakceptujemy, polubimy i przyniesie nam radość i pewność siebie.
konkurs