Jak osiągnąć orgazm

jak osiągnąć orgazm

Jak osiągnąć orgazm?

Co to jest orgazm

Kobiecy orgazm jest zjawiskiem fascynującym ludzi już od dawna i krąży wokół niego wiele mitów i tajemnic. Są tacy, którzy uważają, że nie jest on konieczny i może być zastąpiony długotrwałymi, sprawiającymi przyjemność pieszczotami. Jednakże wiadomo dzisiaj, że jest to nieprawda i jest on konieczny do osiągnięcia pełnej satysfakcji z życia seksualnego. Techniki osiągania orgazmu są różne, mniej i bardziej wymyślne i skomplikowane, tak samo jak pewne indywidualne predyspozycje do jego osiągnięcia.

Niektórym kobietom przychodzi to z łatwością, u innych zaś graniczy z cudem. Wyodrębniono nawet jednostkę chorobową zwaną anorgazmią. Polega ona na braku zdolności osiągnięcia orgazmu. Około 4% kobiet deklaruje, iż nigdy go nie przeżyło. Anorgazmia może występować pod dwiema postaciami. Pierwszą z nich jest anorgazmia pierwotna, która jest wrodzoną niezdolnością do odczuwania orgazmu. Anorgazmia wtórna z kolei wynika z oddziaływania różnych czynników zewnętrznych.

Mogą to być czynniki psychogenne, u podłoża których leżeć może niechęć do partnera, konflikty w związku, stres (także przed zajściem w ciążę), zmęczenie, a także trauma (która mogła wystąpić nawet w dzieciństwie). Drugą grupę czynników stanowią czynniki somatyczne, takie jak zmiany poporodowe, brak kurczliwości mięśni Kegla, menopauza, nieprawidłowości anatomiczne narządu rodnego i wiele innych.

Brak możliwości osiągnięcia orgazmu wiąże się z brakiem satysfakcji płynącej z życia seksualnego, czego skutkiem jest frustracja oraz obniżenie poczucia własnej wartości. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna proponuje rozwiązanie, które może wyeliminować ten problem u wielu pań. Należą do nich dwa podstawowe zabiegi, wykorzystujące różne techniki: O-Shot i G-Shot.

jak osiągnąć orgazm – O-Shot

O-Shot, czyli Orgasmic Shot jest idealnym rozwiązaniem, mającym na celu zwiększenie intensywności doznań seksualnych oraz poprawę libido, co z pewnością wpływa pozytywnie na wzrost poczucia własnej atrakcyjności oraz poprawę relacji w związku. Do zabiegu wykorzystujemy tak zwany wampirzy lifting, czyli procedurę z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Istotą zabiegu polega na ostrzyknięciu osoczem bogatopłytkowym okolicy łechtaczki oraz punktu G pacjentki.

Dzięki substancjom zawartym w osoczu bogatopłytkowym, stymuluje on rewitalizację oraz odmłodzenie okolic intymnych. Dzięki temu zwiększa się wrażliwość narządów płciowych na bodźce, a dzięki przywracaniu prawidłowej funkcji komórek gruczołowych, zachowywane jest odpowiednie nawilżenie pochwy. Efektem tego jest wyeliminowanie suchości w pochwie, a także zwiększenie intensywności doznań. Orgazmy stają się łatwiejsze do osiągnięcia, a ich nasilenie jest znacznie większe.

Orgasmic Shot

Przeprowadzenie zabiegu Orgasmic Shot jest stosunkowo proste. Polega na pobraniu od pacjentki ok. 60ml krwi. Następnie probówki z krwią umieszczane są w specjalnej maszynie, która przy pomocy odwirowywania izoluje osocze bogatopłytkowe. Z wspomnianej wyżej objętości krwi zazwyczaj otrzymuje się średnio około 5 do 7ml osocza bogatopłytkowego, które jest wstrzykiwane w łechtaczkę oraz punkt G. Cały zabieg trwa około 30-40 minut. Jest on całkowicie bezbolesny. Nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji i praktycznie od razu po jego przeprowadzeniu można wrócić do codziennych czynności.

Zabieg O-Shot charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę fakt, że materiał pozyskiwany do otrzymania osocza bogatopłytkowego jest autologiczny, to znaczy pochodzący od samej pacjentki, nie ma ryzyka związanego z wszczepieniem tego materiału. Implantacja jakiegokolwiek obcego materiału może wiązać się z różnego rodzaju reakcjami na tle autoimmunologicznym, alergicznym, czy też zapalnym, związanymi z obecnością ciała obcego lub obcych białek.

W przypadku osocza bogatopłytkowego takie ryzyko jest wyeliminowane. Jedyne ryzyko działania niepożądanych związanych z zabiegiem O-Shot jest związane z wystąpieniem objawów wynikających z samej iniekcji. Potencjalnymi efektami niepożądanymi mogą być drobne krwawienia bądź podrażnienie, czy też w skrajnych przypadkach destrukcja zakończeń nerwowych. Sytuacje takie zdarzają się jednak rzadko.

Jak osiągnąć orgazm – z pomocą medycyny estetycznej

Korzyści z przeprowadzenia zabiegu O-Shot związane są ze znaczną poprawą w zakresie życia seksualnego. Dzięki odmłodzeniu i uwrażliwieniu narządów płciowych możliwe jest przywrócenie prawidłowej wilgotności pochwy, dzięki czemu eliminowany jest dyskomfort, czy też niejednokrotnie ból powodowany współżyciem, związany z nadmierną suchością pochwy. Dzięki przywróceniu jej prawidłowej struktury i wilgotności, a także dodatkowym uwrażliwieniu miejsc erogennych, pacjentki po zabiegu O-Shot odczuwają znacznie silniejszy popęd seksualny.

Ponadto, z dużo większą łatwością są w stanie osiągnąć orgazm pochwowy, a osiągane orgazmy są częstsze i ich intensywność większa. Dzięki zwiększeniu intensywności odczuwania bodźców seksualnych, znacznie poprawia się satysfakcja z życia erotycznego, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie pewności siebie, poczucia własnej wartości oraz codzienne funkcjonowanie.

jak osiągnąć orgazm – G-shot

Istotą zabiegu G-shot jest czasowe powiększenie i uwrażliwienie na bodźce punktu G, co ma na celu zwiększenie intensywności odczuwanych doznań, a za razem satysfakcji seksualnej. Istnieje kilka możliwości w zakresie stosowanych wypełniaczy, jednakże najbardziej powszechne są dwa. Pierwszym z nich jest własna tkanka tłuszczowa pacjenta pozyskiwana na drodze liposukcji. Zabieg z wykorzystaniem tego wypełniacza wykorzystuje więc technologię lipomodelingu.

Drugim stosowanym wypełniaczem jest kwas hialuronowy. Procedura G-shot przeprowadzana jest zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, choć w razie potrzeby można ją wykonać z wykorzystaniem krótkotrwałego znieczulenia ogólnego. Polega ona na nastrzyknięciu okolicy punktu G przez lekarza odpowiednim wypełniaczem. Prowadzi to do powiększenia się okolicy punktu G oraz zwiększenia jej wrażliwości na bodźce. Po zakończeniu procedury zaleca się pozostanie w klinice na obserwacji przez około 30 minut.

Ubocznym efektem zabiegu może być ból o niewielkim nasileniu, który zazwyczaj ustępuje samoistnie następnego dnia. Istotne jest, by przez około 3 tygodnie po przeprowadzeniu zabiegu powstrzymywać się od palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu. Należy też zadbać o odpowiednią higienę miejsc intymnych, aby uniknąć infekcji. Rezultat utrzymuje się do dwóch lat. Zabieg G-shot przeznaczony jest dla wszystkich aktywnych seksualnie kobiet, które chcą czerpać więcej satysfakcji ze swojego życia erotycznego.

Jak osiągnąć orgazm?

Warto skorzystać z pomocy doświadczonego lekarza, który zaproponuje nam odpowiednio dobrany zabieg – Osocze bogatopłytkowe

Bardzo skutecznym zabiegiem poprawiającym jakość doznań w trakcie współżycia jest zabieg Emsella

emsella fotel

emsella fotel

5/5 - (1 vote)