Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Healite II


Healite II  to nowoczesne urządzenie służące do fototerapii z wykorzystaniem światła LED.

healite II

Healite

Aparat ten wyposażony jest w głowicę, emitującą światło o dwóch różnych długościach fali. Głowice aparatu emitują światło żółte (830 nm) i czerwone (633 nm), w różnych konfiguracjach.

Urządzenie wykorzystuje w swym działaniu diody LED, które emitując światło o ściśle określonej długości fali, umożliwiają leczenie trądziku, powierzchownych zmian skórnych, uśmierzanie bólu oraz odmładzanie skóry.

Aparat pozwala w sposób nieinwazyjny i skuteczny leczyć różnego rodzaju dolegliwości skórne. Healite II COMBO – w przeciwieństwie do laserów wysokoenergetycznych – nie powoduje fizycznego lub termicznego uszkodzenia skóry, co pozwala bezpiecznie i bez ryzyka powikłań poprawiać stan skóry.

Istnieje wiele wskazań klinicznych do stosowania urządzenia LED-ów. Wykazano, że fototerapia tym urządzeniem przyspiesza proces gojenia ran pooperacyjnych, pozwala zredukować ból, zasinienia i obrzęk, poprawia wygląd zmarszczek, a także wyrównuje koloryt skóry.

Urządzenie to może być stosowane samodzielnie lub jako terapia wspomagająca po zabiegach laserowych, mezoterapii, głębokich peelingach, a także przed i po zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej.

Healite II Combo cechy

Każda długość fali świetlnej, emitowanej przez głowice aparatu Healite II, stosowana jest z różnych wskazań klinicznych.

Światło żółte (o długości fali 830 nm) – wskazania:

Światło czerwone (o długości fali 633 nm) – wskazania:

Światło niebieskie (o długości fali 415 nm) – wskazania:

Zabieg Ledoterapii jest całkowicie bezbolesny, jest bardzo dobrym uzupełnieniem innych zabiegów, szczególnie inwazyjnych takich jak dermapen czy laser frakcyjny.

Łączenie 2 świateł w przypadku tego urządzenia pozwala na szerokie zastosowanie sprzętu i leczenie wielu niekorzystnych zjawisk.

Ogólny efekt działania Ledoterapii w medycynie estetycznej jest bardzo korzystny jeśli chodzi o efekty widoczne na skórze – cofają się zmiany związane z wiekiem – następuje wygładzenie zmarszczek, poprawa wyglądu skóry, szybsze gojenie się zmian po zabiegach inwazyjnych.

Najważniejsze działanie to znaczne skrócenie rekonwalescencji po zabiegach laserem frakcyjnym.

plastyka powiek, plastyka powiek poznań

Plastyka powiek

5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530