Poznań ul. Promienista 132
pon-pt: 11:00-19:00

Healite II


Healite II  to nowoczesne urządzenie służące do fototerapii z wykorzystaniem światła LED.

healite II

Healite

Aparat ten wyposażony jest w głowicę, emitującą światło o dwóch różnych długościach fali. Głowice aparatu emitują światło żółte (830 nm) i czerwone (633 nm), w różnych konfiguracjach.

Urządzenie wykorzystuje w swym działaniu diody LED, które emitując światło o ściśle określonej długości fali, umożliwiają leczenie trądziku, powierzchownych zmian skórnych, uśmierzanie bólu oraz odmładzanie skóry.

Aparat pozwala w sposób nieinwazyjny i skuteczny leczyć różnego rodzaju dolegliwości skórne. Healite II COMBO – w przeciwieństwie do laserów wysokoenergetycznych – nie powoduje fizycznego lub termicznego uszkodzenia skóry, co pozwala bezpiecznie i bez ryzyka powikłań poprawiać stan skóry.

Istnieje wiele wskazań klinicznych do stosowania urządzenia LED-ów. Wykazano, że fototerapia tym urządzeniem przyspiesza proces gojenia ran pooperacyjnych, pozwala zredukować ból, zasinienia i obrzęk, poprawia wygląd zmarszczek, a także wyrównuje koloryt skóry.

Urządzenie to może być stosowane samodzielnie lub jako terapia wspomagająca po zabiegach laserowych, mezoterapii, głębokich peelingach, a także przed i po zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej.

Healite II Combo cechy

Każda długość fali świetlnej, emitowanej przez głowice aparatu Healite II, stosowana jest z różnych wskazań klinicznych.

Światło żółte (o długości fali 830 nm) – wskazania:

Światło czerwone (o długości fali 633 nm) – wskazania:

Światło niebieskie (o długości fali 415 nm) – wskazania:

Zabieg Ledoterapii jest całkowicie bezbolesny, jest bardzo dobrym uzupełnieniem innych zabiegów, szczególnie inwazyjnych takich jak dermapen czy laser frakcyjny.

Łączenie 2 świateł w przypadku tego urządzenia pozwala na szerokie zastosowanie sprzętu i leczenie wielu niekorzystnych zjawisk.

Ogólny efekt działania Ledoterapii w medycynie estetycznej jest bardzo korzystny jeśli chodzi o efekty widoczne na skórze – cofają się zmiany związane z wiekiem – następuje wygładzenie zmarszczek, poprawa wyglądu skóry, szybsze gojenie się zmian po zabiegach inwazyjnych.

Najważniejsze działanie to znaczne skrócenie rekonwalescencji po zabiegach laserem frakcyjnym.

plastyka powiek, plastyka powiek poznań

Plastyka powiek

Popularne zabiegi