Fuzja taniec i aerobik!

aerobik

Dieta, kuracje i ciągłe liczenie kalorii, odmawianie sobie wielu przyjemności, ale same powiedzcie, jak długo tak można?

Warto aktywnie wypoczywać – sprawdza się aerobik.

Efekty diety widoczne są po jakimś czasie, jednak  powrót do normalności zazwyczaj kończy się efektem jojo. Cały nasz wysiłek, wyrzeczenia i praca nad idealną sylwetką legł w gruzach. Nie martwcie się, mam na to radę.

Wcale nie trzeba stosować drastycznej kuracji odchudzającej. Można jeść, że tak powiem normalnie, ale bez większych szaleństw, po prostu zdrowo. Najlepsza dieta to moje drogie ruch.

Idealnym i również  sprawdzonym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów i wymodelowanie sylwetki jest ZUMBA.

W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą.Paulo Coelho

Zumba to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. To taniec połączony z aerobikiem. Choreografia Zumby łączy hip-hop, samba, salsa, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Zajęcia z Zumby to połączenie tańca, wysiłku fizycznego oraz i to rzecz najważniejsza, znakomitej zabawy.

W trakcie trwania zajęć wykorzystuje się podstawowe zasady aerobiku, treningu interwałowego oraz oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, uzyskania korzyści w sferze układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki. Osoby rozpoczynające przygodę z Zumbą nie muszą znać kroków tanecznych, aby odnaleźć się podczas zajęć. Atmosfera, jaka panuje w czasie tych zajęć, radość, śmiech i pełna swoboda, pozwala dodać osobom nietańczącym odwagi. Krótko mówiąc Zumba to:

…przede wszystkim ZNAKOMITA ZABAWA, uczestnicy  nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu tańczą i  wracają bo niesamowicie spędzają czas,bawiąc się, a po pewnym czasie zaskakują ich rezultaty,

…jest niecodzienna, inna, ekscytująca, motywująca muzyka, różnorodność rytmów, inspirująca,

…łatwa, przeznaczona do wszystkich, bez ograniczeń wiekowych,

…efektywna, zajęcia łączące trening wytrzymałościowy z kształtowaniem sylwetki, to bomba spalająca ogromne ilości kalorii.

Czysta radość z tańca, która tak naprawdę jest morderczym treningiem wytrzymałościowym, a spotkania z Zumbą nie da się zapomnieć a co najważniejsze, chce się wrócić. To potężny zastrzyk energii.

Kto nie był to, niech uda się na zajęcia z tego, jakże ekscytującego tańca, a gwarantuję Wam zadowolenie i dużą dawkę pozytywnej energii. Kto raz spróbuje ten załapie bakcyla, zapewniam. Niesamowita energia i radość, która dzielą się instruktorzy Zumby, udziela się uczestnikom. Nie dość tego, że poprawia samopoczucie, podnosi pewność siebie to jeszcze pięknie rzeźbi, modeluje sylwetkę.

botox, botox Poznań

bootx

Hemoroidy

Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie

Hemoroidy

5/5 - (1 vote)