Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Dr Marika Wolniewińska


dr Marika Wolniewińska dr. n. med.
specjalista okulista
dr Marika Wolniewińska
dr Marika Wolniewińska
dr. n. med. specjalista okulistyki
Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne z okulistyki odbyła w Katedrze Okulistyki i Klinice Okulistyki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie poświeciła się pracy klinicznej, dydaktycznej i badawczej.
Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała na podstawie obrony pracy doktorskiej dotyczącej jakości życia pacjentów po zabiegach laserowej korekcji wad wzroku.
Członek stowarzyszenia European Society of Cataract and Refractive Surgeons oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczka wielu konferencji naukowych i kursów w kraju i zagranicą. Autor i współautor publikacji naukowych i doniesień zjazdowych.
Dr Marika Wolniewińska w praktyce klinicznej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób odcinka przedniego i tylnego oka m.in. jaskra, zaćma, zwyrodnieniem plamki związane z wiekiem (AMD), retinopatią cukrzycowa, odwarstwienie siatkówki, zakrzep żyły środkowej siatkówki, zespół suchego oka.
5/5 - (9 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530