Dlaczego warto powiększać członka tłuszczem? Bezpiecznie

Dlaczego warto powiększać członka tłuszczem

Dlaczego warto powiększać członka tłuszczem?

Powiększanie obwodu prącia można wykonać za pomocą dwóch metod – autologiczną tkanką tłuszczową lub za pośrednictwem kwasu hialuronowego. Oba zabiegi są bezpieczne, mało inwazyjne i skuteczne, ponieważ pozwalają na zwiększenie obwodu penisa od 20% do 40%, poprawiając jego ukrwienie i przyczyniając się tym samym do polepszenia jakości życia seksualnego.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg powiększania obwodu prącia?

Coraz więcej mężczyzn przychodzi do gabinetu medycyny estetycznej, by powiększyć obwód swojego prącia. Do najczęstszych przyczyn wykonywania zabiegu zaliczają się: chęć zwiększenia satysfakcji u partnerki, ponieważ część z nich przestaje odczuwać satysfakcję z seksu po ciąży i porodzie. Powiększenie prącia w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej pomaga osiągnąć lepszą satysfakcję w łóżku partnerce, ponieważ większa objętość prącia zapewnia lepszą stymulację pochwy, przyczyniając się do osiągnięcia orgazmu.

Dlaczego warto powiększać członka tłuszczem?

Inne przyczyny to chęć wzmocnienia własnego ego czy też poprawa satysfakcji seksualnej. Zabieg powiększania obwodu prącia ma korzystny wpływ nie tylko na poprawę samooceny i zwiększenie rozmiaru prącia. Przyczynia się także do podniesienia sprawności seksualnej. Lekarze medycyny estetycznej wykorzystują autologiczną tkankę tłuszczową, osocze bogatopłytkowe i komórki macierzyste, które za sprawą działania biorewitalizującego i korekcji ubytków objętości zapewniają wzmocnienie twardości prącia, lepszą erekcję, a co za tym idzie poprawiają znacząco poziom życia seksualnego.

Kwas hialuronowy czy autologiczna tkanka tłuszczowa – poznaj dwie metody powiększania obwodu prącia.

Autologiczna tkanka tłuszczowa pobierana jest od pacjenta metodą liposukcji co sprawia, że cechuje ją biokompatybilność – nie wywołuje alergii i jest tolerowana przez organizm. Ta metoda zapewnia więc najwyższy poziom regeneracji. Zaletą kwasu hialuronowego w zabiegu powiększania objętości prącia jest skuteczna korekcja objętości prącia i wzmocnienie włókien kolagenowych.

Dlaczego warto powiększać członka tłuszczem?

W porównaniu do metody autologicznej kwas hialuronowy nie stymuluje procesów regeneracyjnych i nie wzmacnia struktur tkankowych. Co łączy te dwie metody? Obie terapie są bezpieczne i małoinwazyjne. Zabiegi powiększania prącia kwasem hialuronowym i autologiczną tkanką tłuszczową korzystnie wpływają na modelowanie prącia. 

Jak wygląda zabieg powiększania penisa?

Zabieg wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa od 1 do 2 godzin. Zabieg z udziałem kwasu hialuronowego jest prostszy i polega na iniekcji substancji. Metoda z użyciem lipotransferu – czyli wykonania liposukcji i przeszczepienia pobranego materiału jest dużo bardziej skomplikowana. Przed wykonaniem zabiegu lekarz medycyny estetycznej wybierze najbardziej efektywną metodę zabiegu, która przyniesie oczekiwane rezultaty i będzie gwarantować bezpieczeństwo.

Częstym powodem wizyt u chirurga jest także stulejka.

Dlaczego warto powiększać członka tłuszczem? Poznań

5/5 - (7 votes)