Dlaczego Venus Legacy jest najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu? 

Dlaczego Venus Legacy jest najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu?

Zabieg Venus Legacy wykorzystuje połączenie czterech innowacyjnych technologii, które m.in.obkurczają włókna kolagenowe i pobudzają fibroblasty. Prowadzi to do podniesienia temperatury w tkance podskórnej i zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych, co zmniejsza ich objętość. Dzięki temu zabieg Venus Legacy jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi w walce z cellulitem i doskonałą alternatywą np. do odsysania tłuszczu.

Technologię podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback). Technologia multipolarnej fali radiowej (RF) pozwala na efektywne podgrzanie głębszych warstw skóry oraz tkanki podskórnej, co prowadzi do obkurczania się włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów. Podnosi to temperaturę w tkance podskórnej i zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych, zmniejszając ich objętość. Prowadzi to do redukcji cellulitu i skutecznego modelowania sylwetki. 

Co to jest Venus Legacy? 

Zabieg Venus Legacy jest połączeniem technologii wielobiegunowych fal radiowych i pulsacyjnego pola magnetycznego, zapewniając stymulację naturalnej regeneracji organizmu. Zabieg prowadzi do skurczenia i zapewnienia skórze jędrności. Inne korzyści zabiegu to: zwiększenie cyrkulacji krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry.

Dzięki temu jest to nieoceniona metoda w walce z cellulitem oraz skuteczny zabieg na odchudzanie. Efekty Venus Legacy są zaskakujące – pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jest to zabieg dużo mniej inwazyjny od odsysania tłuszczu, a zapewnia naprawdę spektakularne efekty. 

Zabieg Venus Legacy: działanie

Zabieg wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej wykorzystuje połączenie 4 technologii: multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologię VariPulseTM (VP) oraz technologię podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback).

Technologia multipolarnej fali radiowej (RF) pozwala na efektywne podgrzanie głębszych warstw skóry oraz tkanki podskórnej, co prowadzi do obkurczania się włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów. Podnosi to temperaturę w tkance podskórnej i zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych, zmniejszając ich objętość.

Zabieg na odchudzanie prowadzi to do redukcji cellulitu. Impulsowe pole magnetyczne (PEMF) przyczynia się do syntezy kolagenu i formowania nowych naczyń włosowatych. Technologia VARI-PULSE umożliwia dobór poziomu głębokości penetracji, przyspiesza przepływ krwi i limfy w naczyniach włosowatych.

Dlaczego Venus Legacy jest najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu?

Synergia czterech technologii Venus Legacy wpływa na zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i poprawę krążenia oraz lepsze odżywienie czy dotlenienie komórek. W konsekwencji przekłada się to na pokonanie przyczyny cellulitu, dlatego Venus Legacy jest jednym z najpopularniejszych zabiegów na cellulit i modelowanie sylwetki. 

Jak wygląda przebieg zabiegu?

Każdy zabieg na odchudzanie czy pozbycie się cellulitu wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej poprzedzony jest konsultacją. Zabieg polega na przykładaniu końcówki zabiegowej do ciała i wykonywaniu nią okrężnych ruchów. Lekarz dostosowuje temperaturę urządzenia indywidualnie do każdego pacjenta.

Pacjent podczas zabiegu na cellulit czuje się podobnie jak podczas masażu rozgrzanymi kamieniami i towarzyszą mu przyjemne doznania. Po zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej może pojawić się zaczerwienienie na skórze, które szybko ustępuje. Sam zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Największą korzyścią Venus Legacy są natychmiastowe efekty i możliwość powrotu do codziennych zajęć od razu po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej. Zabieg trwa od 30 do 40 minut. Skuteczna terapia pozwalająca pozbyć się cellulitu wymaga od 6 do 10 sesji. 

Dlaczego Venus Legacy jest najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu?

Oceń nas