Dlaczego Venus Legacy jest najlepszym sposobem na cellulit? 

Dlaczego Venus Legacy jest najlepszym sposobem na cellulit?

Zabieg Venus Legacy wykorzystuje połączenie czterech innowacyjnych technologii, które m.in.obkurczają włókna kolagenowe i pobudzają fibroblasty. Prowadzi to do podniesienia temperatury w tkance podskórnej i zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych, co zmniejsza ich objętość. Dzięki temu zabieg Venus Legacy jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi w walce z cellulitem i doskonałą alternatywą np. do odsysania tłuszczu.

Technologię podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback). Technologia multipolarnej fali radiowej (RF) pozwala na efektywne podgrzanie głębszych warstw skóry oraz tkanki podskórnej, co prowadzi do obkurczania się włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów. Podnosi to temperaturę w tkance podskórnej i zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych, zmniejszając ich objętość. Prowadzi to do redukcji cellulitu i skutecznego modelowania sylwetki. 

Co to jest Venus Legacy?

Zabieg Venus Legacy jest połączeniem technologii wielobiegunowych fal radiowych i pulsacyjnego pola magnetycznego, zapewniając stymulację naturalnej regeneracji organizmu. Zabieg prowadzi do skurczenia i zapewnienia skórze jędrności. Inne korzyści zabiegu to: zwiększenie cyrkulacji krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry.

Dzięki temu jest to nieoceniona metoda w walce z cellulitem oraz skuteczny zabieg na odchudzanie. Efekty Venus Legacy są zaskakujące – pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jest to zabieg dużo mniej inwazyjny od odsysania tłuszczu, a zapewnia naprawdę spektakularne efekty. 

Zabieg Venus Legacy: działanie

Zabieg wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej wykorzystuje połączenie 4 technologii: multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologię VariPulseTM (VP) oraz technologię podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback).

Technologia multipolarnej fali radiowej (RF) pozwala na efektywne podgrzanie głębszych warstw skóry oraz tkanki podskórnej, co prowadzi do obkurczania się włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów. Podnosi to temperaturę w tkance podskórnej i zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych, zmniejszając ich objętość.

Zabieg na odchudzanie prowadzi to do redukcji cellulitu. Impulsowe pole magnetyczne (PEMF) przyczynia się do syntezy kolagenu i formowania nowych naczyń włosowatych. Technologia VARI-PULSE umożliwia dobór poziomu głębokości penetracji, przyspiesza przepływ krwi i limfy w naczyniach włosowatych.

Dlaczego Venus Legacy jest najlepszym sposobem na cellulit?

Synergia czterech technologii Venus Legacy wpływa na zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i poprawę krążenia oraz lepsze odżywienie czy dotlenienie komórek. W konsekwencji przekłada się to na pokonanie przyczyny cellulitu, dlatego Venus Legacy jest jednym z najpopularniejszych zabiegów na cellulit i modelowanie sylwetki. 

Jak wygląda przebieg zabiegu?

Każdy zabieg na odchudzanie czy pozbycie się cellulitu wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej poprzedzony jest konsultacją. Zabieg polega na przykładaniu końcówki zabiegowej do ciała i wykonywaniu nią okrężnych ruchów. Lekarz dostosowuje temperaturę urządzenia indywidualnie do każdego pacjenta.

Pacjent podczas zabiegu na cellulit czuje się podobnie jak podczas masażu rozgrzanymi kamieniami i towarzyszą mu przyjemne doznania. Po zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej może pojawić się zaczerwienienie na skórze, które szybko ustępuje. Sam zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Największą korzyścią Venus Legacy są natychmiastowe efekty i możliwość powrotu do codziennych zajęć od razu po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej. Zabieg trwa od 30 do 40 minut. Skuteczna terapia pozwalająca pozbyć się cellulitu wymaga od 6 do 10 sesji. 

Dlaczego Venus Legacy jest najlepszym sposobem na cellulit?

Oceń nas