Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Dermaheal LL


Dermaheal LL to preparat pozwalający skutecznie redukować cellulit oraz przeprowadzić bezpiecznie lipolizę.

dermaheal-ll

Dermaheal LL – mezoterapia igłowa

Expert w walce z cellulitem

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem preparatu Demaheal LL?

Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu  wyszczuplającym i antycellulitowym. Skutecznie redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i rozbija cellulit. Działa dwutorowo: detoksykuje i wygładza.

Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, wszędzie tam gdzie pojawiła się problem nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitu, czy wiotkiej skóry, np. tzw. „drugi podbródek”.

Jakie są wskazania do stosowania Dermaheal LL?

Jakie aktywne składniki zawiera Dermaheal LL?

L-CARNITINE: odpowiedzialna za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają  rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne

PHOSPHATYDYLOCHOLINE: naturalnie występująca w organizmie substancja, powoduje rozpad  trójglicerydów i ich wydalanie z organizmu

DECAPEPTIDE – 4 (CG-IDP2): wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za  napięcie i wygładzenie skóry.

Jak wygląda protokół zabiegów Dermaheal LL?

Dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu rekomenduje się serię 3-5 zabiegów w odstępach 1-3 tygodni.

Ilość zabiegów zależy od kondycji i stanu skóry pacjenta i zawsze jest dostosowywana indywidualnie

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów Dermaheal LL?

Cellulit jest zjawiskiem występującym często po ciąży ale może się też pojawiać już u dziewcząt nastoletnich. Usuwanie cellulitu jest trudne, jednak dzięki nowoczesnym metodom mezoterapii i karboksyterapii (te metody można łączyć) skuteczność w walce z cellulitem jest bardzo wysoka.

Dodatkowo obydwie metody są bardzo bezpieczne i prawie bezbolesne, wymagają jedynie wytrwałości i systematyczności – należy zabiegi wykonywać w określonych odstępach czasu i musi ich być kilka. Jeden zabieg rzadko daje jakiekolwiek efekty.

Podawanie preparatu Dermaheal jest całkowicie bezpieczne i skuteczne.

5/5 - (9 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530