Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Depilacja przed latem

Depilacja przed latem

Lato to czas, kiedy chcemy cieszyć się aksamitnie gładkim ciałem. Może w tym pomóc depilacja laserowa, która w skuteczny sposób pozwoli nam pozbyć się owłosienia w niemal wszystkich partiach ciała.

Jeśli marzysz o idealnie gładkiej skórze przed latem to warto skorzystać z zabiegu depilacji laserowej np. depilacji bikini w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej. Depilacja laserowa eliminuje włosy za sprawą redukcji mieszka włosowego, co jest świetną alternatywą do standardowego golenia.

Każdy zabieg depilacji poprzedzony jest konsultacją lekarską, która ma za zadanie dopuścić pacjenta do zabiegu i wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Dobiera się wówczas odpowiednie parametry urządzenia i wykonuje próbę laserową.  Depilacja w klinice medycyny estetycznej gwarantuje najwyższą jakość zabiegu, bezpieczeństwo i skuteczność.

Depilacja przed latem – Szczegóły zabiegu depilacji laserowej

W naszej klinice wykorzystujemy innowacyjny laser do depilacji Mediostar Next Pro firmy Asclepion, który wyróżnia się dwiema długościami fali – 810/940 nm. Tym laserem można wykonywać zabiegi epilacji laserowej także latem, co jest ewenementem na tle innych dostępnych laserów na rynku. Aby skorzystać z zabiegu np. depilacji bikini z udziałem lasera Mediostar Next Pro należy zrobić przerwę w opalaniu na 21 dni przed zabiegiem i 21 po zabiegu.

Sekretem tego lasera jest wyższa skuteczność i podwyższone bezpieczeństwo, dzięki innowacyjnej technologii. Epilacja laserowa tym laserem umożliwia usuwanie niepożądanego owłosienia na skórze o fototypie I-V.  Dzięki skutecznemu systemowi chłodzenia zabieg jest całkowicie bezbolesny dla pacjenta.

Zabieg epilacji laserowej rozpoczyna się od nałożenia na miejsce depilacji żelu. Miejsce depilacji powinno zostać ogolone w tym samym dniu lub dzień wcześniej. Dzięki temu głowica lasera może poruszać się gładko po powierzchni ciała. Pacjent odczuwa co najwyżej delikatne „igiełki”, które nie są powodem dyskomfortu. Depilacji można poddać prawie każdą partię ciała – nogi, plecy, bikini, pośladki, brzuch etc. Warto dodać, że parę serii zabiegów zapewnia efekt gładkiej skóry bez podrażnień.

Jak postępować po zabiegu depilacji laserowej?

Po zabiegu np. depilacji bikini należy unikać promieni słonecznych i powstrzymać się od opalania na co najmniej 14 dni. Warto stosować kremy z filtrami anty-UV A i B takich jak 50 lub więcej. Odradza się stosowania preparatów samoopalających przez minimum 1 tydzień po zabiegu. Kolejne zabiegi można wykonywać w odstępach 4-12 tygodni. Przez 2 tygodnie nie wolno stosować preparatów o działaniu złuszczającym.

Depilacja przed latem – Przeciwwskazania do zabiegu

lek.med. Włodzimierz Rosiński
Oceń nas

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530