Jak wybrać klinikę urody

jak wybrać klinikę urodyJak wybrać klinikę urody

Zabiegi medycyny estetycznej powinny być wykonywane przez kompetentnego lekarza, który będzie posiadał właściwą wiedzę oraz odpowiednie doświadczenie w branży.

Nie warto skusić się niską ceną i trafić do początkującego doktora, dopiero uczącego się tych procesów. Gdy w grę wchodzą zabiegi na twarz, korygujące niedoskonałości, wypełniające zmarszczki np. botoxem czy kwasem hialuronowym, koniecznie postawcie na zaufane gabinety medycyny estetycznej czy kliniki urody. Po czym poznać, że trafiliśmy we właściwe miejsce?

 

Po pierwsze – lokalizacja kliniki. Lekarz powinien przyjmować w gabinecie mając odpowiednie zaplecze i sprzęt. Brzmi to banalnie? Wcale nie! Ważne są warunki przyjmowania pacjentów oraz higiena pracy. Zanim umówisz wizytę, sprawdź wykształcenie lekarza – jeżeli jest to chirurg ze specjalizacją w medycynie estetycznej, możesz być spokojna.

Będąc w gabinecie, zwróć uwagę na certyfikaty – to istotne, czy twój lekarz bierze udział w szkoleniach i rozwija swoją wiedzę. Na końcu opinie – sprawdź je w internecie lub wypytaj inne pacjentki będące z tobą w poczekalni.

Jak wybrać klinikę urody

Popytaj wśród znajomych, może ktoś Ci poleci sprawdzony gabinet. Jeśli nie to wyszukaj w internecie gabinet blisko Ciebie.

Po zabiegach medycyny estetycznej zawsze mogą się zdarzyć drobne działania niepożądane, wtedy trzeba koniecznie ponownie odwiedzić lekarz, żeby zaradził i pomógł zniwelować problem.

Jakość materiałów

Zapytaj lekarza jakich materiałów używa wykonując np. powiększanie ust

Wachlarz usług

Warto zobaczyć jakie zabiegi wykonuje lekarz, gabinet z szerszym wachlarzem zabiegów pozwoli Ci na kompleksowe leczenie i dobranie najlepszej opcji do Twoich potrzeb.

Lekarz medycyny estetycznej, chirurg