Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Biodermogeneza


Biodermogeneza / Biodermogenesi® to innowacyjna i nieinwazyjna metoda leczenia rozstępów oraz innych defektów skóry, takich jak blizny, bliznowce, nadmierna wiotkość.

Metoda jest oparta na połączeniu dwóch technologii: pola elektromagnetycznego i próżni z odpowiednio dobranymi produktami kosmetycznymi.

Opatentowane urządzenie Bi-one@ 2.0 MD pozwala na skuteczną poprawę wyglądu skóry i usunięcie różnych problemów skórnych.

usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami

Biodermogenesi® / Biodermogeneza polega na stymulowaniu i reaktywowaniu naturalnych procesów fizjologicznych w skórze właściwej bez okresu rekonwalescencji, skutków ubocznych i bez żadnego ograniczenia dla pacjenta.

Jest to jedyna metoda leczenia rozstępów, której skuteczność udowodniono dziesiątkami badań na uniwersytetach w Padwie i Pizzie.

Owocem tych badań klinicznych jest szereg publikacji w prestiżowych czasopismach medycznych. Efekty metody udowodniono u ponad 2 tysięcy leczonych pacjentów.

Metoda ta pozwala na zmniejszenie widoczności rozstępów już od pierwszego zabiegu. Terapią mogą być objęte rozstępy oraz blizny zarówno świeże jak i stare o różnym pochodzeniu.

Biodermogeneza – Efekty:

Biodermogeneza powoduje intensywną produkcję nowego kolagenu i elastyny, co udokumentowano w biopsjach. Działanie pola elektromagnetycznego jest zarządzane bezpośrednio przez system BIO-FEED-BACK, stymulując pompę sodowo – potasową w taki sposób aby zwiększyć odżywienie oraz aktywność fibroblastów, prowadząc do neokolagenogenezy (produkcji nowego kolagenu) już w ciągu 48 godzin po zabiegu.

Skoncentrowane działanie pola elektromagnetycznego znacznie poprawia wygląd twarzy – podniesienie opadającego owalu twarzy, powoduje zagęszczenie i poprawę jędrności skóry okolicy twarzy i szyi.

By osiągnąć optymalne efekty zaleca się wykonanie 6 do 10 zabiegów w serii.

Każdy zabieg w serii powinien odbyć się nie częściej niż co 48 h i nie rzadziej niż 1 x w tygodniu.

Z zabiegu chętnie korzystają panowie – jest zupełnie bezbolesny i zaraz po zabiegu można wrócić do aktywności życiowych.

Poprawia jędrność skóry, spłyca zmarszczki, likwiduje wiotkość skóry.

Biodermogeneza – mechanizm działania

Jak wygląda zabieg – bioregeneracja:

Przeciwwskazania:

Zastosowanie:

Po zabiegu:

Wskazane jest zażywanie kąpieli słonecznych bezpośrednio po zabiegu, w celu stopniowego przywracania naturalnego koloru skóry w miejscu leczonych rozstępów.

Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnych aktywności życiowych i zawodowych.

Zabiegiem, który daje podobne efekty jest Aquapure

Poprawę napięcia skóry możemy uzyskać zabiegiem Attiva

Aby zobaczyć opis kliknij w ikonkę

attiva

Attiva

Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu

hemoroidy

5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530